Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FireFucker: ja nie gram odkąd sprzedałem kierownice. (a sprzedałem bo używałem jej tylko do jednej gry) na padzie to już nie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zales360: ja kupiłem sobie jakiegoś logitecha za 3 dyszki, wiadomo, nie jest to G29, ani G27, ani G25, ani DFGT i tak dalej, ale jest spoko :D 3 dyszki a zawsze to na kierownicy można coś pośmigać, jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujekScooby: w sumie nie pomyślałem o tym, to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie. Nie ma sensu kupować znowu kiery za 4 stówy dla jednej gry, tym bardziej że i takowe wyłączałem force feedback bo mnie #!$%@?ł
P.S. Wcześniej miałem właśnie driving force GT, świetna rzecz. Jedyny minus to małe łopatki od zmiany biegów, a właściwie bardziej duże przyciski niż łopatki
  • Odpowiedz
@Zales360: wiadomo, im więcej kasy na kierownicę tym większa frajda i większy realizm i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kupiłem od gościa na OLX kierę Logitech ("logitech formula vibration" wpisz w google grafika, zobaczysz jaka to :D), dałem równo 30zł, a realizmu mi w pewnym sensie nie brakuje, bo obecne ciężarówki to i tak automaty, więc gaz/hamulec styka i łopatek nie używam, przyciski ma,
  • Odpowiedz
@Zales360: no co Ty, ja kupiłem Trustmastera i też mimo, że gram okazjonalnie i najczęściej w ETS2, czasem jakieś dirty rally czy inne F1, to bym jej nie sprzedał. Większość i tak się męczyłem na klawiaturze, ale dla ETSowego wyjadacza nie ma rzeczy niemożliwych :D
  • Odpowiedz