Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KSH_: autor wątku to mniejszość. Jakaś moralciota. Niech zajmie się swoim życiem

Wszyscy ci którzy nie twierdzą że internet to przestrzeń publiczna później płaczą. Że hejt że nowa nienawiści. Diluj z tym
@DITJU_FTP: ja nie wiem w ogóle jaki cel ma bronienie takiego zachowania. Przez takie coś pokazany jest brak jakiejkolwiek godności i szacunku do siebie. A jak taka osoba sama siebie nie szanuje to dlaczego inni mają ją szanować? Dla mnie to zwykłe #!$%@?. Ale no tak zapomniałem, że w dzisiejszych czasach #!$%@? się jest modne, a #!$%@? #!$%@? łba nie urwie. No cóóóż.
@Stan_Dembinsky: Omg nie bądź trywialny, już mi córkę karzesz wysyłać xD nigdzie nie powiedziałem ze to jest dobre tylko ze skoro coś takiego zrobiła to zrobiła i tyle nikomu krzywdy nie zrobiła kwestia własnej moralności, jeśli dobrze wpoisz dziecku szacunek do samego siebie to nie będzie się rozbieralo przed kamerami a skoro się tak martwisz o to młode pokolenie to bądź jednym z tych którzy nie będą tego rozpowszechniać tak żeby