Wpis z mikrobloga

@luckylukk cholera, że też nie wszedłem wcześniej. Z altow mam całego ETH i jakieś grosze z 0x i XLM. Zawsze mnie omijają tego typu okazję. Chyba czas zacząć obserwować alty bardziej i kupić coś na dip i hodlowac po kilka altow tak długo jak się da...
@oldskul: Powiem ci, że w tym szaleństwie jest metoda :) Gdybym ja te alty holdował a nie sprzedawał co chwile jak urosną to bym już miał chyba x10 tego co mam. Np. dużo ETC teraz puściłem po 65$ a dziś były po 165$.
@luckylukk gadałem właśnie o tym z ziomkami, żeby kupić przynajmniej po 1000 tych alt coinow typu 0x, XLM, XRP, Cardano i może jeszcze piesela. Kupić, zapomnieć na jakiś czas i hodlowac. Kupiłem ETH w dobrych czasach i już mam 100% zwrotu na dzień dzisiejszy, ale nie robię żadnych gwałtownych ruchów i konsekwentnie hodl. Podobnie z resztą altów. Póki co nie zamierzam nic sprzedawać, mam za co żyć a crypto to głównie ciekawość
@luckylukk nie wiem czy dobra, bo na tradingu i tych dźwigniach też jest zarobek i jednocześnie ryzyko i to duże - nie znam do końca tych mechanizmów bo jestem świeży w temacie i nie chce się wypstrykać z pieniędzy na dzień dobry. Niech zajmują się tym mądrzejsi ode mnie. Póki co coś tam kupilem, hodluje i czekam na lepsze czasy...

Mój ziomek non stop coś kupuje/sprzedaje i zamienia na binance i pochodnych,
@luckylukk myślę nad zakupem ETC za £1000, ale chyba trzeba czekać na dip, bo aż swędzi, że tak ruszył w górę... Kupię teraz, to pewnie spadnie za kilka dni mocno w dół i będę sobie pluc w brodę, że znowu nie poczekałem (jak z XRP xD)