Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wam też wydawało się, że gdy będziecie już mieli 2X-3X lat, to wasze życie będzie wyglądało inaczej, niż w rzeczywistości wygląda? U mnie w tym roku 26 lvl. Gdy jako 16-latek wyobrażałem sobie siebie za 10 lat, to miałem przed oczami zupełnie kogoś innego. Oczywiscie zdecydowanie poszedłem przez ten czas z życiem do przodu, skończyłem dobre studia, nie najgorzej zarabiam itp., ale nie mam poczucia, żebym mentalnie jakoś szczególnie się zmienił na przestrzeni ostatnich kilku lat.

A wy jak bardzo różnicie się od siebie sprzed 5-10 lat? Pod jakim względem najbardziej się zmieniliście, jeśli w ogóle?

#kiciochpyta #psychologia #przemyslenia #jakzyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60944e045a0849000ad36e56
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: mi napewno zmienił się światopogląd, zaczęłam interesować się polityką i tym co się dzieje na świecie, mniej się boje i dużo działam, podróżuje, mieszkam w obcym kraju co wydawało mi się niemozliwe, jestem milsza i już nie walczę z innymi na argumenty. Mam bardziej w dupie co ktoś robi i co o mnie pomysli.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam 30, myślę że rozwinąłem się osobiście dość mocno i wyszedłem w znacznym stopniu z dość ciężkiego przypadku #!$%@?. Szkoda, że tak późno. Jednocześnie niestety dochodzi rozczarowanie światem i narastający cynizm w postrzeganiu różnych wydarzeń i ludzkich zachowań. No i człowiek dostrzega, że sie starzeje i w końcu umrze, co też nie poprawia humoru.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako nastolatka byłam np. przekonana, że przed trzydziestką będę miała męża i dziecko. A tymczasem jestem po trzydziestce, w głowie ciągle "xD", a dziecka nie chcę xD W ostatnich latach, oprócz tego, że jestem mądrzejsza, bo wyciągam wnioski z różnych sytuacji i pewniejsza siebie, to zmieniło się niewiele. A, jeszcze wykop zrył mi mocno poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajne pytanie! Ja mam 23, czyli bardzo mało, ale mimo wszystko w przeciągu 10 lat zmieniłam się na plus diametralnie. Mam pamiętnik, który zaczęłam prowadzić 10 lat temu i z moich zapisków z 2011 czy 2012 wynika, że jako 13 latka za bardzo nie widziałam dla siebie przyszłości i uważałam się za podczłowieka, bo miałam zerowe umiejętności społeczne i brak znajomych i masę lęków a przy tym byłam strasznie dla
AzjatyckiMurzyn: 10 lat temu nie zastanawiałem się jak będzie za 10 lat. Nie myślałem o tym tylko żyłem swoim życiem, które doprowadziło mnie do #!$%@?ści. Zobaczymy co będzie dalej. Chciałbym za kolejne 10 lat patrzeć na siebie inaczej, błagam Boga o to abym zmienił się w lepszego człowieka, który jest ogarnięty życiowo.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: z pewnością dojrzałam emocjonalnie i wiele się nauczyłam. Zmieniłam przez różne doświadczenia też. Jednak rzeczywiście, 10 lat temu wyobrażałam sobie całkowicie inny scenariusz na życie. Czy wyszło gorzej? Chyba mimo wszystko na plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DobryBrowar: Mam 33 lata i nic się nie zmieniło poza większą dawką cynizmu i filozofii xD

Od zawsze uważałem, że ludzie są w większości bardzo głupi, więc nie nawiązywałem wielu kontaktów czym #!$%@?łem sobie przyszłość, bo teraz nie mam ani jednej osoby, którą mógłbym nazwać "przyjacielem". Nawet kodu do domofonu nie mogę sobie sam zmienić, bo potrzeba do tego drugiej osoby w mieszkaniu, a ja nie mam kogo poprosić, a sąsiadów