Wpis z mikrobloga

Wytłumacz mi ktoś skąd te nagrania się wzięły, ona to usunęła i ktoś to trzymał na dysku czy to cały czas leżało na necie? Ciężko się kłócić z alternatywkami na grupach FB bez całego kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#natsu
  • 10
  • Odpowiedz
@bkaczmarczyk: zawsze jakieś walikonie nagrywają to na kamerkach i formułki które czasem wrzucają te hehe pracowniczki hehe "własnośc prywatna policja bla bla" #!$%@? znaczą i tyle samo dają i potem krążą te nagrania po mniejszych i większych serwisach, ale większość to jakieś losowe laski i każdy ma #!$%@?, a tu krążyło kilka lat aż wreszcie ktoś ją poznał i puścił w polski internet
  • Odpowiedz
@michalxd21: z blokada to byl jej profil, ale tam filmików nie było. wisiały w necie na stornce z nagraniami o takiej tematyce. Nie ywpłyneło, bo laska mało znana do tego mimo dobrych warunków kiepska w te klocki. Moze ja czasem ja rozpoznał ,ale nie oribł afery.
  • Odpowiedz
@bkaczmarczyk: Dokładnie jak @szurszur: napisał, nagrania wisiały od 2017 na serwisie z podobnymi nagraniami. Afera zaczęła się rozwijać pod koniec roku jak na stronie o "influenserkach" ktoś pod jej zdjęciem napisał, że występowała na kamerkach. Pierwsze nagrania wyciekły w kwietniu a dopiero kilka dni temu ktoś wrzucił je na szybki i ogólnodostępny hosting.
  • Odpowiedz