Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: tak, to tylko tradycja. Podobnie jak wyprowadzanie dzieci przy meczu piłkarskim.

Jeśli uważasz że zadecydowały tu kwestie rynkowe, to tym samym sugerujesz że te hostessy generują jakąś konkretną liczbę widzów. A ja uważam, że #!$%@? ich zmieniłoby wyniki oglądalności o dokładnie 360*.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pitorro88: jedyne co do mnie przemawia to to, że skąpo ubrane panie na wszelkiej maści eventach jesteś zmuszony oglądać, będąc po prostu na evencie. Natomiast na kamerki jak nie chcesz to nie wchodzisz.
  • Odpowiedz
@Pitorro88: Skąd info, że to akurat lewica i na podstawie jakiej próby to ustaliłeś? Nie twierdzę, że kłamiesz, ale ciekawi mnie źródło tego twierdzenia. Na twitterach i innych takich nie siedzę, ale z tego co widzę po samym youtube, to większość broniących jej to jakieś dzieciaczki, a nazywanie ich lewicą zapewne jest tak samo trafne jakbyś nazywał prawakami gimnazjalistów sprzed paru lat co jarali się KNP bo "he he nie będzie
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz Ludzie mają prawo zarabiać pieniądze na świeceniu dupą i nikomu nic do tego

Ludzie powinni brać odpowiedzialność za swoje czyny. W szczególności jeśli to osoba publiczna/mająca grono fanów którzy chcą brać przykład z takiej osoby.
  • Odpowiedz