Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakiej platformy używasz, ale generalnie to przed zakupem upewnij się że posiadasz $ zamiast €.


@GhostxT: wpłaciłem plny, przewalutowało mi na EUR a przy zakupie przelicza na USD. To jak? mam ręcznie sobie coś przewalutować? Nie kumam tego brokera.

u mnie jest tak samo. Zrób sobie zlecenie oczekujące po określonej cenie i przejdzie.


@Farenthide: A jak zrobić zlecenie oczekujące? W porównaniu do xtb ta platforma jest dziwna
@acidd: Wrzuciłeś 1000 euro czy ekwiwalent w złotówkach? Jeżeli w złotówkach to musisz zamienić na euro, jak nie to samo się zamieni w nocy. Można zamieniać ręcznie, ale wtedy jest wysoka opłata, ale dla pary euro złotówka z tego co pamiętam jej nie ma, więc możesz śmiało zamieniać.
@acidd jesteś pewny, że po prostu nie pokazuje salda złotówkowego w przeliczeniu na euro? Spróbuj wejść w manualną obsługę walut i spróbuj przekonwertować złotówki na 100 euro i zobacz czy przejdzie.
@pussi_magnet: Nie musi euro na usd zamieniać, zamieni się auto przy transakcji. Musi mieć jednak Euro, które jest domyślną walutą rozliczeniową. I jakby którykolwiek z was przeczytał komunikat to by zobaczył, że jego portfel euro wynosi 0.