Wpis z mikrobloga

@eternos15: i właśnie dlatego zarabiają ciałem, osoby otyłe mają ten towar(swoje ciało) na gorszym poziomie dla tego nie odnoszą sukcesów, Każda osoba pracująca fizycznie(tancerka, robotnik, hydraulik, piłkarz) zarabia swoim ciałem, czy ci się to podoba czy nie, takie są fakty
@Slavian4k: Xdddd NIE ciało to narzędzie so robienia jakiejś czynności np przykręcania śrubek przez hydraulika a zetoniary maja ciało do patrzenia na nie i tyle, traktują siebie jak przedmioty które stoją w muzeum i się na nie patrzy
@eternos15: NIEEE dla nich ciało też jest narzędziem, do zwracania uwagi na samców którzy za możliwość jej oglądania płacą pieniądze. Podobnie jak z tancerkami czy łyżwiarkami, która laska na kamerce więcej zarobi, brzydka i gruba, czy ładna i szczupła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja znam odpowiedź, a ty?
@Slavian4k: Myślisz, że większość prostytucje internetową uważa za coś moralnego? Jak już powiedziałem - wg mnie to coś niemoralnego, wg Ciebie - to jest zachowanie moralne. I chyba obaj pozostaniemy na swoich stanowiskach.
@mroznykasztan: nie uważam że jest to moralne, uważam jednak że prostytucja internetowa nie jest niemoralna (kwestia moralności nie musi być kwestią 0-1 prawda?) Nikt na tym nie traci, co do zysków to sprawa wygląda inaczej, oczywiście zarabia sama zainteresowana, ale robi to dla własnych korzyści a nie z pobudek altruistycznych by zadowolić innych. Ale co w przypadku tak zwanej cichodajki? Ona nie bierze za to kasy, robi to z czystej przyjemności
@eternos15: Obie traktują siebie jako przedmioty? Błąd poznawczy z twojej strony, to ty(w domyśle też inny o podobnych poglądach do twoich) traktujesz ją jako przedmiot. Pokaż mi jakiś wywiad, zadeklarowane stanowisko, cokolwiek potwierdzającego że laski na kamerkach uważają się za przedmioty
@Slavian4k: Wchodzą w biznes gdzie liczy się siedzenie przed kamerka i pokazywanie miejsc intymnych, co w tym jest z ich inwencji albo ich wkładu? Ludzie tam przychodzą tylko popatrzeć i tyle, to brzmi jak definicja muzeum gdzie są eksponaty a ludzie płaca przychodzą patrzą i wychodzą i na miejscu tej lasko mogła by siedzieć każda inna łaska i pokazywać się na go, tam nie ma znaczenia czy siada Kasia czy Asia
@Slavian4k: Wgl skoro to nie jest przedmiotowe traktowanie kobiet to dlaczego środowiska lewicowe które wielbią prace seksualna równocześnie chcą zakazywać hostess na równego typu eventach typu tour de france czy F1 argumentując to tym ze jest to przedmiotowe traktowanie kobiet bo od Odra się je tylko przez pryzmat wyglądu a nie tego co potrafią czy jaka wiedzę maja
@eternos15: kobieta może usiąść przed kamerką z 0 wkładem(nie zadbana figura, cera itp wiesz o co chodzi) i pewnie ktoś jej będzie płacił, ale jak przed kamerką usiądzie laska która w swój wygląd fizyczny wpakowała sporo hajsu i pracy własnej (wysportowana, z super figurą, zadbana w każdym tego słowa znaczeniu, myślę że też wiesz o co chodzi) dostanie tej kasy o wiele więcej, podobnie z tancerkami, te które więcej czasu włożą
@eternos15: > Wgl skoro to nie jest przedmiotowe traktowanie kobiet to dlaczego środowiska lewicowe które wielbią prace seksualna równocześnie chcą zakazywać hostess na równego typu eventach typu tour de france czy F1

bo to środowiska wypełnione hipokryzją, zależy im na prawdziwym dobrze kobiet, tak jak zielonym na ochronie środowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo spinanie się o modelki bikini na konkursach piękności, coś się tym ludziom(z tego
@eternos15: chodzi mi o to że wbrew pozorom nie kamerki nie są bardzo(bardzo) prostym zawodem, weź sobie usiądź teraz i tarmoś gnata do kamerki przez pare godzin, szczere mówiąc wolałbym już przez te pare h pracować normalnie, mieć jakieś zajęcie, bo by mnie to nudziło, pomijając fakt że utrzymanie erekcji przez kilka godzin, nooo do najłatwiejszych i do najzdrowszych nie należy, i to nie jest tak że przez te pare h
@eternos15: Oczywiście mówię o jak najlepszym wykonywaniu tego zawodu(wkładaniu w to jak najwięcej pracy) a nie robieniu na #!$%@?, chociaż takie laski rynek szybko zweryfikuje, sex kamerki obecnie są dużyyyym rynkiem, nikt nie ma ochoty oglądać i płacić rozkapryszonej księżniczce
nie kamerki nie są bardzo(bardzo) prostym zawodem


@Slavian4k: tam jest jeszcze niższy próg wejścia niż na prostytutkę bo tam to się musisz przełamać by uprawiać seks z obcą osobą a tutaj po streama możesz nawet robić z telefonu i tyle, najprostszy "zawód" świata w którym nie robisz nic i zarabiasz na stulejach i jeszcze laski chcą być takimi cichodajkami że sobie dorobią do kieszonkowego ale nikt się nie dowie, to właśnie
@eternos15 ja wiem, orientuje się w stawkach, pisze o samym fakcie wykonywania roboty i jej trudności, wolałbym różności ulotki przez 5h niż siedzieć na kamerce, oczywiście ani tym, ani tym na życie nie zarabiam, ale jakby ktoś do końca życia kazał mi za taką samą płacę roznosić ulotki albo polerować berło na show upie, 5h dziennie w obu przypadkach, to wybrał bym ulotki, zdecydowanie
@Slavian4k: świecenie dupą na kamerkach za hajs jest upadlające i uprzedmiotowujące. Nie wiem dlaczego feministkom to nie przeszkadza. To oczywiste, że nikt nie pała do takiej laski szacunkiem, tylko najchętniej by ją zeszmacił i wyrzucił. To jest ta równość i emancypacja? Może warto by promować w cywilizacji wartości wyższe, niż prymitywne popędy? A później dziki ryk, że wśród noblistów mamy garstkę kobiet.


@forsakasa: Wyzsze wartosci wymagaja pracy, czasami ciezkiej. Lewica