Wpis z mikrobloga

@lab_rat: za dużo lat mam, żeby wplasować się w te wasze baśniowe kategorie.

Wyjaśnię ci jak krowie na miedzy: mental wypoków plujących na laski na kamerkach i kwiczących z uciechy, bo wyciekły jej materiały to mental prymitywnego janusza gotowego obsrać się ze szczęścia, że robią kuku jakiejś dziewczynie, która śmie robić coś, co nie mieści się w jego ograniczonym światopoglądzie a propos roli kobiety. To mental tępaka, który uważa się za
za dużo lat mam, żeby wplasować się w te wasze baśniowe kategorie.


@GordonSzamlej: wszyscy dobrze tu wiemy w jaką kategorię się wpisujesz xD gdyby było inaczej to byś nie próbowała tych niby pogardzanych inceli przekonywać do swoich racji całymi akapitami idiotycznego tekstu

ja szczerze mówiąc nie sram ze szczęścia, że dziewczynie te nagrania wyciekły (w ogóle czy można powiedzieć, że wyciekły, skoro każdy mógł je w odpowiednim momencie zobaczyć tak czy
wszyscy dobrze tu wiemy w jaką kategorię się wpisujesz xD


@lab_rat: zdradź, bo nie wiem

skoro każdy mógł je w odpowiednim momencie zobaczyć tak czy siak?


kluczowe "odpowiednim momencie". Kiedy idę do teatru to też jest "odpowiedni moment" na zobaczenie aktorów a nagrywać i rozpowszechniać nie pozwalają.

że tego typu zachowania są nadal jednak powszechnie potępiane przez społeczeństwo. Uważam, że to dobrze dla kobiet


czyżby? xD
zdradź w takim razie jaki