Wpis z mikrobloga

Nie dajcie się zmylić trollom, którzy mówią, że Mikroblog+ to fejk. Jest wiele nowych osób i zawsze się ludzie na to łapią przez co nie mają dostępu chociażby do odpowiedzi.. Wszystko oczywiście działa i chciałbym wam to udowodnić. Arkusz z anglika wisi od wczoraj. Ta sama osoba co zawsze udostępniła całość. Kto wykupił premium gratulacje zdania, mam tylko nadzieje, że nie spisaliście na 100 % :D

Kto jest nowy i nie wie jak kupić, albo czeka na kolejne wycieki zapraszam na priv.
#matura #wykop #ciekawostki #matura2021 #angielski
Kris1910 - Nie dajcie się zmylić trollom, którzy mówią, że Mikroblog+ to fejk. Jest w...
  • 27
  • Odpowiedz
Będę to teraz wysyłać zielonkom, które wątpiły jak mówiłem im o kluczach aktywacyjnych, które sporo z nas dostało za eventy świąteczne. Może wreszcie skończy się ten spam 'ej, mikroblog+ to bait czy nie?'. Nie, to nie fake moi kochani. Zostało mi kilka kodów, zapraszam na pv, kto pierwszy ten lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: Wszystko jest na mirko tylko 3/4 z premium, reszta to fejki albo zamazane, żeby nie pokasowali.
Ale serio jeśli ktoś jeszcze nie widział to coś mogę zapodać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kris1910 W sumie racja, można by się było pokusić o jakieś poprawianie ale teraz już za późno na to. Miejmy nadzieje że tym którym wczoraj sie udało aktywować mikrobloga+ poszło jak najlepiej, a matury się jeszcze nie skończyły także tylko patrzeć jak cała sytuacja się będzie rozwijać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kris1910: Rano się obudziłem z myślą że ktoś w końcu pokaże jak wygląda mikroblog+ no i się nie zawiodłem. Brawo Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz