Wpis z mikrobloga

Gdyby kogoś zastanawiało dlaczego Lewica 3 pp. w górę, a KO 2 pp. w dół - po tygodniu #!$%@? w Lewicę i jej wyborców.

Myślę, że poniższe badanie wiele wyjaśnia (pic rel). Polacy potrzebują obecnie przede wszystkim stabilizacji i pieniędzy - nie natomiast marnej jakości stand-upów z mównicy sejmowej w wykonaniu Borysa Budki.

Gdybym był złośliwy, to poleciłbym wam wyjść z baniek informacyjnych i innych circlejerków w postaci group-chatów waszych młodzieżówek na messengerach, niektórych discordów i twitterów Jachir, Giertychów, czy innych Lisów. Może wówczas otworzycie oczy i uświadomicie sobie, że to właśnie przez takie tępe nawalanie w PiS przez Platformę - PiS od 6 lat ma się świetnie, a PO z dnia na dzień coraz bardziej marnieje :).

Społeczeństwo jest o wiele szersze niż te miejsca, w których odnajdujecie swoją strefę komfortu politycznego. Im szybciej to zrozumiecie - tym lepiej dla was i dla demokracji.

#neuropa #4konserwy #bekazlibka #antykapitalizm #bekazpo #bekazprawakow #bekazpisu
Tywin_Lannister - Gdyby kogoś zastanawiało dlaczego Lewica 3 pp. w górę, a KO 2 pp. w...

źródło: comment_16202964385lcIn8Inmfx27OLz07TBAH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Polacy potrzebują obecnie przede wszystkim stabilizacji i pieniędzy - nie natomiast marnej jakości stand-upów z mównicy sejmowej w wykonaniu Borysa Budki.


@Tywin_Lannister: Polacy potrzebuję przede wszystkim niskich podatków i inflacji na poziomie 0,0%

Niestety Lewica jest zbyt mało rozgarniętą paritią aby to zrozumiała. pisowska bolszewia i lewica niszczą polską gospodarkę zadłużając ją na kolejne 30 parę lat

ZŁODZIEJE!

aż chce się zacytować p. Lampart, ale nie będę zniżał się do poziomu
  • Odpowiedz
@qluch: Znaczy wiem, że jesteś trollem, bo cię kojarzę, ale widzę, iż nieświadome neuropejskie boty zaczynają ci to plusować, więc może wyjaśnię im jedno.

Poczytajcie sobie co oznacza inflacja na poziomie 0,0% dla gospodarki i banków xd
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ja tylko zgadzam się, że powinny być niższe podatki ułatwienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jeśli chcemy wyjść z kryzysu i dobrze wykorzystać środki z unii trzeba je inwestować w nowe miejsca pracy i konkurencję. Natomiast w kwestii inflacji- byłoby spoko, gdyby była na poziomie 1, i tak obecnie odzwierciedla ona nadrukowane pieniądze niż realny wzrost konsumpcji, nie okłamujmy się.
  • Odpowiedz
Poczytajcie sobie co oznacza inflacja na poziomie 0,0% dla gospodarki i banków xd


@Tywin_Lannister: XD proszę, mamy obrońce banków. Kogo jeszcze będziesz bronił, amazona, appla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby Fidel to widział, jak niszczycie ideę, to nie wiem ale się domyślam, co by się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz