Wpis z mikrobloga

Przesycony, skomercjalizowany świat gdzie łatwiej się przed kimś rozebrać i pokazać mu swoje wszystkie najskrytsze intymne zakamarki, niż usiąść spojrzeć sobie w oczy i z uczuciem, bez zahamowań wyznać komuś szczerą miłość...

Kiedyś buzi, buzi. Dzisiaj tylko wszystko do buzi. Jakich to czasów dożyłem... I nie pisze tu tylko o tej dziewczynie, tylko ogólnie o trendach za którymi ludzie podążają jak ogłupione yorki.

#natsu
  • 12
  • Odpowiedz
@LAmbdor:

Przesycony, skomercjalizowany świat gdzie łatwiej się przed kimś rozebrać i pokazać mu swoje wszystkie najskrytsze intymne zakamarki, niż usiąść spojrzeć sobie w oczy i z uczuciem, bez zahamowań wyznać komuś szczerą miłość...


Nadal możesz to robić tylko jesteś spierdoksem i szukasz sobie wymówek
  • Odpowiedz
@hasek34: Pewnie stary, to że dupa rządzi światem nie od dziś wiadomo, ale patrząc na to jak ludzie się z tym wszystkim już niekryją to jest dla mnie nie pojęte.

Nie wiem, może jestem staroświecki ale takie wyniesienie seksualności na piedestał życia publicznego wydaje mi się, że marginalizuje absolutnie wartości które kiedyś się ceniło.
  • Odpowiedz
@LAmbdor: nie wiem co masz na myśli mówiąc kiedyś, ale w większości okresów historycznych różnych kultur seksualność nie była wielkim tabu. Zarówno w starożytnym Rzymie czy w XIX Polskiej wsi takie sprawy to była normalka. No chyba że za "kiedyś" uznajesz czasy wiktoriańskie w Wlk. Bryt. albo protestanckie kraje pierwszej połowy XXw.
  • Odpowiedz
@0macias0: Pisząc kiedyś nie chodziło mi o jakąś konkretną epoke, na dodatek nie powiedziałem tego, że seks był w tamtych czasach tematem tabu, ale granica przyzwoitości z latami przesuneła się bardzo daleko. I zastanawiam się czy to czasem nie jest taka bańka która wcześniej czy później jebnie.
  • Odpowiedz