Wpis z mikrobloga

Stoje przed wyborem i nie wiem co robić. Jestem na drugim roku Informatyki i sie zastanawiam czy nie rzucic go i pojsc na inny kierunek od poczatku. Problem jest taki, ze aktualnie juz raz zawalilem rok i teraz poprawiam, co sie przeklada na az 3 lata do tylu, a w tym roku tez nie widze siebie zdajacego przez prokrastynacje i inne problemy. Sam wiem, ze niewlasciwie wybralem kierunek i nie chce sie meczyc tylko zeby odebrac papierek ktory raczej mi się nie przyda, bo watpie zebym robil w tym kierunku kariere. Z drugiej strony, wisi nademna presja ze jak to w wieku 23 lat bedzie zaczynac studia. Jednak chcialbym ukonczyc kierunek ktory chociaz mnie interesuje; lecz tu tez mam watpliwosci czy wybiore tym razem odpowiedni. Myslicie ze postepuje slusznie?
#przegryw #pytanie #kiciochpyta #studbaza #studia
  • 8
@StarszyTypiarz: ja za rok myślę żeby znowu pójść na studia , mam 26 lat . Na trybach zaocznych są ludzie dużo dużo starsi , więc niech cię ta myśl nie przeraża . Rób to co lubisz i w czym czujesz się dobry , wtedy jest duża szansa , że osiągniesz sukces i się nie wypalisz tak szybko .
@TypowyZakolak: wybierajac kierunek wlasnie tak myslalem, kierujac sie zarobkami, jednak nie interesuje sie tym zbytnio, a nie chce skończyć w pracy gdzie kazdy dzien bedzie na siłę (a ostatecznie sie wypalic). Aktualnie jestem strasznie do tylu z umiejetnosciami przyglądając sie innym na kierunku, stad taki przemyslenia
jednak nie interesuje sie tym zbytnio


@StarszyTypiarz: witaj w realnym świecie. Większość ludzi nie jara się tym, co robi zawodowo.

Masz pomysł niemniej, z czego chciałbyś żyć? bo jeśli interesujesz się np. politologią, to podpowiadam - daj sobie spokój i idź programować ( ͡° ͜ʖ ͡°)