Wpis z mikrobloga

Gracie na shorty i spekulujecie na krypto, czy hodlujecie?
Jak tak to ile robicie transakcji dziennie?
Od 10 lat trzymam akcje long term i trochę bawiłem się w spekulacje ale krypto wymieniam co kilka miesięcy

#kryptowaluty
  • 5
@Bitszkopt: Gram i lepiej bym wyszedł na holdzie :). Co nie zmienia faktu, że zapoznawałem się ostatnio z różnymi analizami technicznymi i wiele z nich się sprawdzało, więc ma to sens, tylko trzeba mieć chłodny umysł, nie być chciwym i wyzbyć się konieczności ciągłego uczestniczenia w rynku.
@pr0pr: Pytanie czy byś lepiej wyszedł na holdzie jakbyś trzymał do czasów jak teraz, czy wiele lat do przodu. Tak samo jak trzymałem pieski i je kiedyś sprzedałem. Możliwe, że wrócą do swojego stanu bo teraz jest tylko hype, który będzie musiał minąć.
Inwestowałem zawsze w dobrze rokujące spółki i nie musiałem sprawdzać codziennie jak stoją akcje, a w krypto sytuacja zmienia się z minuty na minutę i tak sobie myślę,
@Bitszkopt: Ja bym wyszedł na pewno lepiej, ale popełniłem masę głupich błędów - bardziej bawiłem się w hazard niż 'trading'. W ogólnym rozrachunku myślę, że dobrze przeprowadzony trading da dużo większe profity, ale trzeba umieć zarządzać kapitałem i ryzykiem.