Wpis z mikrobloga

Myśle, że Vantage aktualnie przebija całą resztę patodeweloperki. Mają teraz w ofercie możliwość najmu bezpośrednio od nich. Spodziewałbyś się - o, pewnie niższe ceny, w końcu mieszkanie wynajmowane bezpośrednio od dewelopera, a nie od właściciela mieszkania. No i tu pojawia się pierwszy szok - otóż ceny są nawet wyższe XD Np. 61mkw w PRESTIŻOWEJ lokalizacji obok magnolii 3073zł + media w umowie 3 letniej xD

Ok myślisz sobie - nie no, przynajmniej wynajmujesz bezpośrednio od dewelopera, więc pewnie najem jak na zachodzie, może i płacisz więcej niż za własne mieszkanie, ale nie obawiasz się o jakieś remonty itd. No i tu wchodzi ich FAQ, który jest takim wysrywem PRowym, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem. Proszę bardzo, co ma do powiedzenia Vantage o naprawach:
"Bardzo nam zależy, żebyś w mieszkaniu Vantage Rent czuł się jak u siebie w domu. Jesteśmy pewni, że będziesz o nie dbać, jeśli wiec pobrudzisz ścianę jej odmalowanie nie będzie dla Ciebie problemem."
XD
Ba, jak urodzi ci się dziecko, to MUSISZ o tym powiadomić dewelopera. Chcą żebyś czuł się jak u siebie, ale żebyś aby na pewno przypadkiem nie miał jednej osoby więcej niż zareportowałeś, bo deweloper będzie smutny!
"Jestem najemcą i niebawem nasza rodzina się powiększy – czy muszę to zgłosić opiekunowi?
Przede wszystkim gratulujemy! Prosimy, podziel się tymi dobrymi wiadomościami ze swoim dedykowanym opiekunem."

Beka z patodeweloperki, ale boje się, że wkrótce to będzie standard

#wroclaw #patodeweloperka #mieszkanie
Reepo - Myśle, że Vantage aktualnie przebija całą resztę patodeweloperki. Mają teraz ...

źródło: comment_16202155253t75GklZI4vR987OplL2n2.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Reepo: Vantage nie tylko z tego powodu jest patodeweloperem. Oddaja inwestycje i jezeli reklamacja jest jakas wieksza tzn. wymaga wiekszego nakladu czasu i hajsu to graja na czas swoim podstawionym zarzadca.
  • Odpowiedz
@93michu93: a i gdzieś ostatnio słyszałem, że na Porcie Popowice zmienili materiały wykończeniowe względem wizualizacji bo wyszło im że taniej będzie użyć czego innego. Już nie pamiętam o co dokładni chodziło, ale chyba o imitacje cegły xD
  • Odpowiedz
  • 10
@push3k-pro: Ja miałem tylko w przeszłości problem z tym że miałem wymienić kran ze swoich mimo że kamień powstał wcześniej, ale jak już jakieś AGD było do wymiany to bez problemu, a tutaj korpo by chciało żebyś czuł się jak u siebie nie będąc u siebie i płacąc jak za wynajem premium xD
  • Odpowiedz
  • 11
@Reepo wynajęcie mieszkania z góry na 3 lata do przodu xD. Szkoda, że nie ma takiej instytucji jak np kupowanie mieszkań czy coś dla osób, które długo chcą w 1 miejscu mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz