Wpis z mikrobloga

Minęło prawie 24h od szczepienia Moderną i powiem tyle - też trochę poniewiera. U mnie ból łapy że dziś ciężko będzie klikać w robocie. W ogóle tak po 3h pojawił się ból co jest w pytę bo musiałem dowalić turystyką szczepionkową więc idealnie jak zaparkowałem pod domem po zakupach w ikei łapa zaczęła boleć i boli do teraz. Do tego lekka gorączka wieczorem. Różowa trochę gorzej bo ma to co ja + ból mięśni i stawów - ot odczucia jakby grypa dobierała się do dupy.

A teraz quest aby dodzwonić się do punktu szczepień bo nadal nasze skierowania wiszą na 1 dawce z wczoraj. Nie wiem czy ktoś gdzieś nie kliknął czy może będą to przyklepywać później.
#szczepienia #covid19 #koronawirus
  • 3
  • Odpowiedz
@raven4444: Ja też szczepilem się Moderna w Inowrocławiu. Mam ten sam problem ze skierowaniem i też wisi na pierwszej dawcę. Ogólnie wiem o jeszcze conajmniej kilku osobach które po szczepieniu w tym punkcie maja ten sam problem. Jakbyś coś ustalił to daj znać ;)
  • Odpowiedz
@raven4444: @Robson124: Też byłem w Inowrocławiu. Po szczepieniu podszedłem do rejestracji, bo właśnie nie miałem nic oprócz tej karteczki. To mi Pani z rejestracji powiedziała, że nawet do 72h może trwać u nich zapis na drugi termin. Więc narazie spokojnie czekać trzeba.
  • Odpowiedz
@gameval: w innym temacie odpisywałem. Tak 10min rozmawiałem z osobą z punktu to mi od ręki status zmienili na zarejestrowano/ zrealizowana 1 na 2. I czekam na potwierdzenie drugiej dawki.
  • Odpowiedz