Wpis z mikrobloga

@JohnShelby: właśnie nie, ziomek... co ty chcesz złego zrobić? Krążymy sobie na jakiejś planecie wokół jakiejś małej gwiazdy. #!$%@? wie skąd to wszystko się wzięło i po co to wszystko. Nic nie ma sensu i znaczenia, bo gówno zrobimy w tak krótki okres czasu. A ty mówisz, że masz kłopoty. #!$%@? i żyjesz dalej, po coś ten pradziad walczył i jesteś. Głowa do góry ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Marcinuuu: @Pan_Orama: dzięki chłopaki, ale są sprawy na których mi bardzo zależy, a choćbym na głowie stanął to ich nie ogarnę. I nie potrafię się z tym pogodzić. Jeszcze się nie wieszam, bo się łudzę że coś się w życiu zmieni i będę zachce mi się żyć, ale póki co to się nie zanosi na to.
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: Szkoda gadać, tak ogólnie w życiu mi od dłuższego czasu nie szło a na domiar zległo w ostatnim czasie zakochałem się w takiej jednej, której nawet nie mogę tego powiedzieć i jak sobie pomyśle ze nigdy z nią nie będę to ciężko na sercu. Wiem że pewnie dla Was to żadne problemy, ale tak sobie to wszystko wkręciłem do bani, że nie wiem czy JesCze potrafię się ogarnąć
  • Odpowiedz