Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi. Skoro tak wiele osób jest pewnych że Kasjusz wypunktuje Parka, to skąd taki niski kurs bukmacherów? Ok, wiadomo że się często mylą, ale raczej jest chyba jakaś dosyć realistyczna i duża szansa że jednak Parke go #!$%@?. Pytanie, czy bukmacherzy patrzą z perspektywy poprzednich walk Kasjusza, czy po prostu stawiają na ślepo w zawodowca? Bo już sam nwm jak na to patrzeć.
#famemma
  • 10
@GetTheVibe: Bukmacherzy podchodzą do tego czysto biznesowo i matematycznie. Mają jakichś tam swoich ekspertów, którzy na podstawie swoich analiz wystawiają kursy, które są weryfikowane przez graczy. Bukmacherowi zależy na marży. Nie jest hazardzistą i nie liczy na coś, że wejdzie czy nie tylko po prostu dąży do tego, żeby obstawiona kasa była jak najbardziej zbalansowana. Czyli np. teraz ludzie zaczęli bardziej stawiać na Kasjo to kurs leci w dół, bo się
@GetTheVibe: @dupcecimatke: według mnie Kasjo ma no tak 60-75% na wygraną. Dlaczego? To będzie boks a nie MMA, widziałem kilka walk gdzie Parke walczył w parterze, dużo kopał albo próbował obalić przeciwnika. Norman jest niższy i ma dużo mniejszy zasięg ramion co jest istotne w boksie. Kasjo mimo wszystko coś umie w tym boksie i wystarczy że będzie trzymać Parkera na odległość co pewnie nie będzie takie trudne.
@vasili-lomachenko: A czemu Tyson ma 6 przegranych i to z kolesiami którzy mieli większy zasięg ramion niż on? Mity? xDDDD Tyson Fury 216cm zasięgu 30 wygranych i 0 przegranych. Muhammad Ali na 5 przegranych miał 2 z osoba z mniejszym zasięgiem. Efe Ajagba 216cm zasięgu i tylko 15 wygranych. Lennox Lewis, 213 cm zasięgu, 41 wygranych, przegrał dwie walki z osobami które miały 208cm zasięgu. Marvelous Marvin Hagler przy wzroście 177cm