Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was mircy przyglądał się Mirror Protocol? Wygląda całkiem porządnie, stabilnie sobie rośnie, bez szaleństw (ale myślę że będzie miał i takie niedługo) i całkiem porządnie pasuje pod longa. Można stake'ować, kolejny plus. Widzę dosłownie analizę sprzed miesięca u typa na kanale, wtedy market cap to 494 mln $, a cena za 1 MIR to 9,34$ podczas gdy teraz market cap to 700 mln $ a cena to 11,33$. Nie dość że duże zainteresowanie, ogromny potencjał do stakingu czy to przez binance czy zewnętrzną platformę (która daje nawet lepsze APY) na stabilnych wzrostach kończąc, wrzucam fotę jak wyglądał miesiąc temu, porównajcie sobie wykres z dzisiejszym i powiedzćcie co o tym myślicie.

#kryptowaluty
NaAdanosa - Czy ktoś z Was mircy przyglądał się Mirror Protocol? Wygląda całkiem porz...

źródło: comment_1620159562RGk5MOwUI6qAwLBQNf585y.jpg

Pobierz
  • 16
@Corona_Beerus: niby wiem o co chodzi ale ciężko mi wyjaśnić... Wygląda to mniej więcej tak że MIR to DeFi które umożliwia handel akcjami przez krypto tworząc tzw. mAssety (tworzone w sposód zdecentralizowany, przez użytkowników, potwierdzane przez innych użytkowników a każdy mAsset musi być zabezpieczony conajmniej w 150% wartości). Można tymi mAssetami odwzorować najróżniejsze akcje, swapy, ETFy czy surowce. Plusem jest to że developerzy to twórcy Terry (na którym też MIR działa).
@Corona_Beerus: @Blizz4rd: Ja zetknąłem się z tym szukając obiecujących tokenów do stakingu, pod hodl. Tutaj nie dość że hodl jest opłacalny bo wykres idzie w słusznym kierunku, to projekt jest świeży a non stop się pnie, dodatkowo devsi są ogarnięci a sam pomysł wygląda na mocno funkcjonalny i przyszłościowy. Powoli zbiera się też na to hype (na yt już widać sporo pozytywnych materiałów) a inne media też powoli rosną. Myślę
@NaAdanosa: spójrz na ilość obecnie w obiegu i maksymalną ilość. Na ich stronie jest rozpisany dokładny plan inflacji. Oznacza to, że w najbliższym czasie pojawi się bardzo dużo nowych monet w obiegu, a to hamuje wzrost ceny. Projekt bardzo fajny ale to mnie mocno odstrasza.
@Wsss: Rzeczywiście, jeśli dobrze to rozumiem to w momencie wypuszczenia było 54,9 mln tokenów, teraz jest 61,5 mln a w pierwszym roku sumarycznie ma być 183 mln, czyli brakuje 2/3 jeszcze. To rzeczywiście duży wzrost ilości, pytanie tylko jak bardzo duże będzie miał przełożenie na cenę tokena, wydaje mi się że będzie on sukcesywnie dodawany, więc aż takiego szoku bym się nie spodziewał, szczególnie że mnóstwo tych tokenów będzie od razu