Wpis z mikrobloga

@SVETER: eee tam daj spokój. Młodzi się #!$%@? na drodze, a konon jechal zniszczonym gruzem, któremu coś z kołem nie stało i odbił w lewo w las. On ma dopiero 57 lat to nie jest starzec, a jak przestanie jeździć to już całkiem zdziadzieje. Samochód to poczucie wolności i niezależności. Ten Jacek to też jakiś zjeb, bo zamiast wziąć ich swoim autem do łosia to wolał żeby Krzysiek jechał 100 km
@NAIZDUP: No i tu nie masz racji. Do tego gruza, jak słusznie napisałeś, większość z nas by nawet nie wsiadła. Chyba, że ktoś jest tak skrajnie nieodpowiedzialny jak piszesz... Bo szczerze- chcesz ryzykować nawet hipotetycznie, życiem swoich bliskich? Tylko po to, by mieć się "z czego pośmiać" tak jak napisałeś 15 minut temu? Gratuluję pomysłu. Wpadniesz na jakiś świetny dzisiaj jeszcze, czy wyczerpałeś się z nich?

Konon nie potrafi jeździć. I
@NAIZDUP: Nie. Ja nie mam takich uprawnień, żeby mu cokolwiek odbierać. Po prostu uważam, że słuzby powinny to zrobić, nie ze względu na to, że wjechał w las, tylko dlatego jak się już wcześniej zachowywał na drodze. To "wjechanie w las" dowodzi tylko tego, że miałem rację. I- jeżeli rzeczywiście utrzyma prawko i kupi następne auto- będziesz miał swój upragniony content do śmiania się i pisania bzdur na tagu.
@dyzmund: ALe i tak najlepsze jest to, że w młodości był kierowcą zawodowym, co akurat jest udokumentowane. Nawet sam pamiętam, jak jeszcze zarobkowo powoził Lublinem po Białym, już po kampanii. A teraz w tak krótkim czasie mu się ostro pogorszyło z powodów psychicznych i zdrowotnych. Gdzie jak sami zauważyli nie jest to stary człowiek.