Wpis z mikrobloga

Dreame Bot L10 Pro recenzja – Robot sprzątający z dużą mocą ssania i unikaniem przeszkód.
Pełna recenzja na stronie LowcyChin

Podsumowanie recenzji Dreame Bot L10 Pro:
Plusy:
+ Moc Ssania (największa na rynku w odkurzaczach automatycznych – 4000pa)
+ Skanowanie 3D (unikanie przeszkód)
+ Przystawka mopująca z pojemnikiem na wodę (270ml)
+ Spory pojemnik na kurz
+ Długi czas pracy na baterii (250m2)
Minusy:
– Duże progi są wykrywane jako przeszkoda przez co odkurzacz nie może wjechać do innego pomieszczenia.
(w aplikacji możemy wyłączyć tą opcję dzięki czemu odkurzacz wjedzie przez próg ale nie będzie omijał przeszkód no chyba, że włączymy znowu tą opcję po wjechaniu do tego pomieszczenia ale jest to uciążliwe)
– Czasem podczas sprzątania dokładał dodatkową drogę do przejechania aby odkurzyć jakiś zakamarek.
– Funkcja dostępna w aplikacji “wzmocnienie na dywanach” nie działa idealnie.

Dreame Bot L10 Pro to odkurzacz jak najbardziej warty uwagi. Duża moc ssania robi robotę szczególnie jak ktoś ma dużo dywanów. Omijanie obiektów działa świetnie jeżeli ktoś się boi o poobijane meble to z tym odkurzaczem już nie musi. Myślę, że Dreame Bot L10 Pro stanie się jeszcze lepszy po kilku aktualizacjach.
Premiera odkurzacza jest 8 Maja o Godzinie 19:00 będzie do kupienia premierowo za $350 w Aliexpress.
Ocena ogólna odkurzacza 9/10 (dałbym 10/10 jak by miał pojemnik do odsysania kurzu)

#xiaomi #lowcychin #aliexpress #dreame #odkurzacz
LowcyChin - Dreame Bot L10 Pro recenzja – Robot sprzątający z dużą mocą ssania i unik...

źródło: comment_1620115924IaeyUzCO5AapVM6XfEMoEW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Duże progi są wykrywane jako przeszkoda przez co odkurzacz nie może wjechać do innego pomieszczenia.


@LowcyChin: U mnie bez problemu pokonuje rózne progi z włączonym wykrywaniem przeszkód.
  • Odpowiedz
@LowcyChin: @czajnapl cześć, nie wiecie czy problem z wykrywaniem progów jako przeszkód przy użyciu kamery nadal występuje? Mam wysokie progi w domu, a właśnie kupiłem dreame bot l10 pro.

Viomi se podjeżdża i mija progi normalnie, jeden jest tak duży, że muszę podkładać podjazd. Czy ten dreame to ogarnie, czy będę zmuszony wyłączyć kamerę?
  • Odpowiedz