Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam cudowne życie biały chłopak z centralnej Europy, kochająca rodzina i ładny dom. Powinienem być wdzięczny, muszę przecież być. Dostałem tyle od losu za darmo, a mimo wszystko cały czas mi coś nie pasuje?? Depresja sresja wymyślona z braku laku, jest mi zbyt dobrze to takie coś sam stworzyłem sobie z nudów i niczego roboty. Jeżeli chodzi o kryteria diagnostyczne, jestem wręcz modelowym przykładem wpisującym się w praktycznie wszystkie objawy. Ale co z tego? Jestem też zerem i depresja tylko jest wymówką na lenistwo i byle by nic nie robić i każdy się nade mną litował. W końcu nawet tutaj przecież piszę tak? Dla uwagi, dla atencji. Zwykły śmieć. Tym bardziej, że już 3 różne antydepresanty nie pomogły.
Mirki, czy jest nadzieja na naprawienie tego głupiego, zepsutego łba?

#depresja #bekazprzegrywa #niebieskipasek #magik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609073f85a0849000ad36870
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3
OP: @BuliBuli
To już mi 4 miesiąc leci na lekach. Najpierw brałem fluwoksetyne w tabletkach bioxetinu to miałem straszne bóle brzucha, nudności i rozwolnienia. Potem sertralina to nie mogłem spać, a efektów zero. A przed tymi wszystkimi jeszcze brałem jakiś przez 2 tygodnie, ale miałem reakcje alergiczną.
Koniec z końców kupa czasu zmarnowana na nic. A do tego jeszcze nerwy i zdrowie również trochę, w koncu sraka z rana po fluwo