Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie i Panie z #gielda i #kryptowaluty czy sądzicie, że po osiągnięciu przez mniej niż miesiąc zysku na poziomie trochę ponad 1000zł na koncie demo xtb, można myśleć o wkładaniu własnych pieniędzy? Początkowa kwota jaką się tam dostaje to 10k zł.

#finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609040b05a0849000ad367bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie idea demo xtb skończyła się po pierwszym dniu jak obczaiłem że te "live" demo wykresy idą 10 minut później niż rzeczywiste, już nie pamiętam ile tam nastukałem xD
ALE inaczej inwestuje się kasę którą traci się na poważnie a inaczej taką "na próbę". Nie wiem ile to dla Ciebie 10k, jeżeli to kwota którą możesz śmiało stracić bez problemu to ładuj.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś się bawiłem na demo jako gówniarz w liceum. W około miesiąc z 10 000 zrobiłem ponad 1 000 000 z zerową wiedzą xD Oczywiście gra na dźwigni. Jedyne co wiedziałem to jakieś totalne podstawy analizy technicznej z jakiegoś tutoriala, czyli tyle co nic. Twój wynik nic nie mówi, równie dobrze mogłeś mieć farta, tym bardziej, że to nie prawdziwe pieniądze.
  • Odpowiedz