Wpis z mikrobloga

Ooo #ps5 będzie inteligentne i pomoże wam przechodzić gry, dostaniecie masę poradników, gdy natraficie na problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W #returnal najbardziej #!$%@? mnie losowość tego #!$%@? astronauty. On za każdym razem powinien być w jakiejś części mapy!!!! Za każdym razem!!!!!!!!!!
  • 9
@Kraniec: Mario już dawno mam :) Refleks ? Ta gra jest wyjątkowo ślamazarna, a mam tyle lepszych pozycji, że zwyczajnie mi szkoda życia na słabe tytuły. Ale są tacy jak Ty - akceptujący bylejakość i chwalący średniaki - ot niewymagający ludzie którym wszystko w co grają - ja do nich z pewnością nie należę.
@belzebubek6 Dużo można powiedzieć o Returnal, ale tempo rozgrywki zależy od gracza. Można grać dynamicznie i robić rozpierdziel, a można grać jak ty i umierać w pierwszym biomie. Jesteś nieobiektywnych do bólu. Tacy ludzie nawet bloodborne nazwa gównem, bo są typowymi casualami. Teraz płacz, że straciłeś pieniądze bo nie posiadasz nawet podstawowych zdolności czytania jaki to gatunek i że daleko jej od samograja.
@Kraniec: a ty nie akceptujesz tego, ze ktoś inny ma odmienne zdanie na temat gry od twojego. "bo mi sie podoba to i jemu musi'
Chłopie guzik wiesz w co gram i jakiego mam skilla, a podejrzewam że mocno byś się zdziwił :)
@belzebubek6: Odmienne zdanie masz prawo mieć, ale ja mam prawo je skrytykować. Pisanie o "grindzie", słabych broniach czy dynamiczności gry, kiedy dosłownie liznąłeś jej fragment jest po prostu śmieszne. Ile przetestowałeś broni z 10 dostępnych? Ile odblokowałeś perków? Ile dodatkowych permanentnych ulepszeń odblokowałeś jak np linkę? To tak jakbym ja miał wylewać żale na Path of Exile, że jest mało rozbudowane i nudne po 3h gry. Albo, że nie czuje feelingu
@Kraniec: Acha czyli jeśli gra mi się nie podoba, to wg ciebie mam ją przechodzić do końca by poznać resztę jej mizerii ? Graj sobie typie w co tam chcesz, mi się nie podoba i twój skowyt tego na pewno nie zmieni
@belzebubek6 sram na to czy ci się podoba, stwierdzam tylko ze twoja opinia jest warta 0 groszy. Hadesa też bys ocenił na 7/10, bo chlip chlip gra za trudna, muszę biegać do bossa po śmierci i wszystko tracę.