Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tutaj jakieś mirki z małym #penis ?
Od miesiąca spotykam się z dziewczyną, jeszcze nie uprawialiśmy seksu, ale czuję że powoli zbliża się ten czas. Mam ogromny kompleks na punkcie mojego penisa, bo jest mały. Ma zaledwie 9,5cm we wzwodzie.
Nie wiem jak to rozegrać. Czy powiedzieć jej o tym przed? Myślicie, że będę mógł ją w jakikolwiek sposób zadowolić? Czy seks ze mną może jej się spodobać mimo tak małego penisa?

#seks #pytanie #zwiazki #randki #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608fdbea5a0849000ad3674b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic nie poradzisz, musisz to jakoś zacząć akceptować i iść do przodu z tym co masz (Może wizyta u seksuologa?). Ja bym nic nie uprzedzał, bo i tak niemal na pewno zauważy. Musisz być gotowy na to, że jest szansa, że jej reakcja nie będzie do końca fajna albo nie będzie chciała z tego powodu kontynuować relacji.

Chyba jedyna rada to znaleźć partnerkę z dopasowanymi rozmiarem genitaliami, czyli bardzo małą
Fani: Pewnie nikt ci nie napisze tutaj normalnej odpowiedzi, więc postanowiłam że odpiszę.
Mój były miał małego i cienkiego penisa, ale nigdy mi to nie przeszkadzało. Bardziej przeszkadzał mi jego kompleks na tym punkcie, ale udało nam się w końcu to przezwyciężyć.

Ja potrafię dojść od penetracji palcem wskazującym, więc taki dziesięciocentymetrowy penis tym bardziej moglby sprawiac mi przyjemnosc. Z moich doświadczeń małe penisy są twardsze, a to też na plus.
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwne pytanie, nic nie mów z góry. może ewentualnie tylko zadbaj o to żeby wsadzić zanim zacznie się nim bawić czy go zobaczy, seks będzie ok to nie będzie reklamacji. A jak zaczniesz od tłumaczenia się to dziewczyna na tym się skupi i przyzna w myślach "faktycznie mały", po co jeszcze ona ma się na tym koncentrować, ma myslec o przyjemnosci a nie o Twoich problemach