Wpis z mikrobloga

@ayy_g: duży wybór w tym przedziale cenowym... Góry i długie trasy to na pewno coś z mocnym silnikiem tak żeby te 10 sek do 100 było inaczej to nie będzie jechać. Długie trasy to też celował bym w diesle.. może jakiś starszy saab z 3.0 dieslem wolnossakiem...bmw e39 też miało fajnego 3.0 diesla.
@piwakk: za 5 możesz już wybierać w samochodach i wybrzydzać. do 2K to bym się zgodził.. normalna cena za e39... przecież to stare gruzy już są, więcej to warte nie jest, nawet większy wybór niż saabów... osobiście jednak celował bym w saaba tylko za 5 ciężko się może być wyrobić i z 1000zł jeszcze by trzeba wyskubać.
@r5678: Wybrzydzać i wybierać to można jak się ma nie wiem, 20k czy 30k.

Jak ma być tanio i w benzynie to się kupuje jakiegoś golfa, który ma 100KM.
@piwakk:Wybrzydzać i wybierać to można jak się ma nie wiem, 20k czy 30k.
XD
Ja np kupuje samochody tylko do 5K i nie więcej. jakoś nie mam problemu z wybraniem czegoś, co służy w miarę bezawaryjnie czy nie jest pognite, co innego auta do 2K tutaj już ciężko się robi

Przykładowa aukcja za 5.5k w gnojowicy bo jak długie trasy to taka jest moja propozycja. Na przebieg nikt normalny nie patrzy
@r5678: Pomijam już fakt, że praktycznie każda opinia w internecie o 3.0 177KM jest słaba. Jeden z najgorszych silników. Za 5K to się bierze coś w benzynie co ma 100KM, a nie starego złoma. Komfort i moc do wyprzedzenia, a do tego tanio? Absolutnie nie ten budżet.