Wpis z mikrobloga

@epicreturn: Było w plusie za darmo chyba w styczniu. Za darmo nawet spoko, płacić - odradzam. Trochę coś jak pokemony, tylko że zamiast tego łapiesz sobie np. hamburgery. Przy łapaniu niektórych 'gatunków' trzeba trochę pogłówkować. Rozrywka max na 10h.
Nie chcę wyjść na homofoba, ale strasznie w tej grze promują inny styl życia niż heteroseksualizm - mnie to osobiście dość mocno denerwowało i z wielkim niesmakiem oglądałem cutscenę, gdzie dwie samice
ale strasznie w tej grze promują inny styl życia niż heteroseksualizm - mnie to osobiście dość mocno denerwowało i z wielkim niesmakiem oglądałem cutscenę, gdzie dwie samice się do siebie nieudolnie przymilały.


@Ryszardzislaw: sory ze się #!$%@? ale denerwuje mnie taka zaściankowość. 8% społeczeństwa jest odmiennej orientacji, czyli co 10 osoba, a ciebie denerwuje inny styl życia niż hetero xD to tak jakby ludzie którzy wychodzą z psem denerwowali cie tym
@Co_to_bedzie: A grałeś w tą grę? Wiesz jak to tam wygląda? Jest tam bodajże 9 czy 10 bohaterów, z czego jedna postać jest niebinarna a dwie (na trzy) pary w grze są homoseksualne. Znacznie więcej niż wspomniane przez Ciebie 8%. Gdyby to była jedna osoba lub jedna para - nie zwróciłbym pewnie uwagi. A tak? Sory, ale nie umiem nazwać tego inaczej niż promowaniem LGBT.
Tak jak napisałem - homofobem nie
A grałeś w tą grę? Wiesz jak to tam wygląda? Jest tam bodajże 9 czy 10 bohaterów, z czego jedna postać jest niebinarna a dwie (na trzy) pary w grze są homoseksualne.


@Ryszardzislaw: tak, wiem

homofobem nie jestem

jestem zmuszony oglądać cutscenki, z których większość promuje ideologię LGBT - to sory, ale coś tutaj jest wg mnie nie tak.


@Ryszardzislaw: to jest właśnie homofobia, nie jakaś karygodna ale jednak (
@typowy_lobuz: „ Nevertheless, 8.6% of men and 15.1% of women reported either feelings of attraction to the same gender or some sexual experience with the same gender.[6] Overall, 8.6% of women and 5.9% of men reported some homosexual experience in their lives;”

Wystarczy wejść do Wikipedii, oczywiście jest także dużo opracowań naukowych ale niestety są one już pisane bardzo poważnym językiem, ciężko się o nich dyskutuje.

Jeżeli osoba tek samej płci
@Co_to_bedzie: Czyli jeśli ktoś nachalnie w telewizji reklamuje maść na grzybicę pochwy i też mnie to denerwuje to jestem maśćnagrzybicepochwyfobem? Z Twojej logiki tak wynika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W promowaniu lgbt nie ma nic złego, należy oswajać społeczeństwo z tym jak najmocniej ponieważ każdy przejaw nietolerancji to jest ludzka tragedia. Stwierdzenie ze coś jest nie tak w produkcie ponieważ czujesz się na sile przytloczony od oglądania
@Ryszardzislaw: jesteś homofobem stary, i nic na to nie poradzę ale nie uważam tez żeby to był wstyd.

Gdy jednak podczas grania w grę x (docelowo przeznaczonej dla dzieci) jestem zmuszony oglądać cutscenki, z których większość promuje ideologię LGBT - to sory, ale coś tutaj jest wg mnie nie tak.

denerwuje mnie promowanie LGBT'

Czyli jeśli ktoś nachalnie w telewizji reklamuje maść na grzybicę pochwy i też mnie to denerwuje to
@Ryszardzislaw: masz racje, ja tylko chciałem pokazać chociaż jednej osobie ze rzeczy typu homofobia, rasizm czy cokolwiek innego to nie tylko stereotypowe marsze i bicie typów z kolorowymi włosami. To tez małe rzeczy, jak np to. Dzięki za dyskusje.