Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu postanowiłem nadrobić zaległości z wczesnego dzieciństwa i sięgnąłem po "Z archiwum x". Kurde, to jest tak dobry serial że to się w głowie nie mieści, oglądałem większość topowych produkcji na netflixie i uważam że nie umywają się do perypetii duetu Mulder-Scully.

#seriale #kino #film
  • 17
  • Odpowiedz
@Piastan: Ten z pilotem to był drugi, pierwszy był o tym że grupę byłych uczniów jednej klasy z liceum zabijał ten cały Billy czy jak on tam miał pozostawiając na plecach ofiar charakterystyczne dwa znamiona.
  • Odpowiedz
@Menel94: @Piastan: @MalaHelenka: Nie chcę spoilerować ale właśnie skończyłem ostatni sezon i debil reżyser zaplanował pewne wydarzenia na jeszcze jeden sezon by domknąć sporo wątków za to aktorka grająca Scully powiedziała że ten sezon w którym grała jest KATEGORYCZNIE ostatni i nie ma opcji na kolejny. Reżyser uznał zę blefuje no i pozdro Archiwum X skończone ale paru rzeczy nigdy się nie dowiemy ;P Także skupiajcie się na funie
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem No dzięki, oglądałam już kiedyś ten serial i nie pamiętałam szczegółów i już w głowie parzyłam sobie herbatkę, wyciągałam kocyk, rozmyślałam o wspaniałej końcówce serialu... A Ty przyszedłeś i bezczelnie zniszczyłeś mi marzenia! No wiesz?!
  • Odpowiedz