Wpis z mikrobloga

@jmuhha: najniższe spalanie miałem 5.1 na trasie jadąc bardzo spokojnie a średnie to tak 6-7 zależy czy więcej w trasie czy mieście. Po samym mieście będzie bardziej 7-8. Jeździ się dość wygodnie. Minus to na zakrętach zasłania słupek a widoczność. Czasem robię 100 km w jedną stronę i jest okej choć przydałoby się więcej mocy. Jak chcesz głównie na miasto to będzie dobrym wyborem. Na 5 tym biegu przy 70 masz
@jmuhha Bravo za 10k to nie kupisz. Tzn. kupisz albo Bravo jedynkę z przełomu lat 90. i 2000 za 2k, kolejne 2-3k wsadzisz na walkę ze zgnilizną, a za resztę możesz balować. Ale na Bravo 2 (a na 99% je właśnie masz na myśli) to trzeba dać 15k a nie 10, za 10 to są mocno zjechane egzemplarze. Jazz spoko, bezawaryjny ale koniecznie obejrzyj pod kątem rdzy, w końcu to japończyk. A
@jmuhha: ja kupiłem swoje bravo 2 1.4 120km za około 8k + 1k (części całkiem tanie) na początek na naprawy i jeździ nie psuje się narazie, egzemplarz trochę zmęczony plastiki w średnim stanie na zewnątrz parę rys, ale nie psuje się dowozi wszędzie w trasie komp pokazuje 6-7,5 l w mieście koło 9-10 jak masz jakieś pytania to wal