Wpis z mikrobloga

Itam, itam, sejsony Tajge, ogunie hyy hhhh, śmiać mi się chce, tego typu, że niby Janusz Kupiec z tym #!$%@? wie kim, ten ciota, a nie – powiedziaem – łysa pała. Że niby śmietniku. Że niby śmiętniku grzebaem, no kurrrwa. Co wy gadacie? A no ta, zapniaem. Fejmu się chcecie napiś, co? Mmm, tojitoo Ty balaronie jeden. Ty Janusz Kupiec, #!$%@?. Z dupy wyjęty, khuurrwa. Czeba mmieć nieźle #!$%@? w gówce jak ty. Ale #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta baleron? Hm, no wygląda jak barelnon… #!$%@?. Ja, z tymi jeszcze okularkami, okularami, #!$%@?. Balero. Powiedz, kiedy ty widziaeś belerona z okularami, chyba tyko, #!$%@?, ty. Janusz Kupiec. Chyba ty, #!$%@?. Chyba ta. Taki bareno #!$%@?. Czeba być ciotom jak on. Taki BALERON… Z okuralami? Okularami? Ja #!$%@?ę No ta. Weź troch idź na siłownię, przy troszkę schudnij, bo jak będziesz tył to będziesz gówno, a nie człowiek. Tochę schudnij, chłopie, no bo wyglądasz niemiło. Balero. Z okularami. Hyyy, hyy, śm śmieszne jest. Do dziś mam z tego be ubaw do po pafy. Bęc!
#bonzo
Pobierz M.....s - Itam, itam, sejsony Tajge, ogunie hyy hhhh, śmiać mi się chce, tego typu, ż...
źródło: comment_1619902438br6yYxwWzQLCS2a8p1Z6PV.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterOfShadows:
Itam, itam, Tajge's seesons, ogunie hyy hhhh, I want to laugh, the type that like Janusz Kupiec knows who this dick, this fagot, and not - I said - a bald man. That kind of a garbage can. That, like a henchman, I am fucking. What are you guys talking about? Oh yeah, I did it. You want to write a party, huh? Mmm, tojitoo you one balloon. You Janusz