Wpis z mikrobloga

Kilka godzin po Turnieju Trójmagicznym w pokoju Dumbledora:

Dumbledore: #!$%@? mać! No zobacz co #!$%@? narobiliście.
Hagrid: To ja tego nie zrobiłem.
Dumbledore: A kto przydupasem Harrego #!$%@? jest?!
Hagrid: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Dumbledore: A kto pilnował Pottera?
Hagrid: Alastor Szalonoki, bo powiedział tak ja mówię...
Dumbledore: A z jakiej racji #!$%@? dajecie go pilnować, ile razy tłumaczyłem, jest ochroniarzem #!$%@? Ty i żaden #!$%@? nie ma się bez mojej wiedzy zmieniać.
Hagrid: Panie dyrektorze ja powiedziałem tak "to Pan Dumbledore mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on mnie wywalił...
Dumbledore: Jak Cię wywalił? To trzeba było #!$%@? wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim #!$%@? yyy?! Zobacz co narobiłeś! Voldemort przyzwany #!$%@?, zobacz co narobiłeś, po #!$%@? się rwiesz #!$%@? jak czarować nie możesz!
Snape: Dumbledorze nie denerwuj się.
Dumbledore: Jak mam się nie denerwować?
Snape: Zaraz go zabijemy.
Dumbledore: 7 horkruksów, na pewno już go #!$%@? nie zabijesz
Snape: No to wyciągniemy eliksir szczęścia z mojej spiżarni i damy Tobie.
Dumbledore: Takiego powera w tym wieku już nie dostanę
Snape: No to kupimy eliksir wielosokowy i będziemy się zmieniac.
Dumbledore: Ta eliksir... Czemu się #!$%@? rwiecie co nie wasze! Żaden czarodziej #!$%@? nie siedzi za was nie dowodzi i #!$%@? powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo #!$%@? człowiek dba bardziej jak o Hogward #!$%@? o tego gówniarza a #!$%@? przyjdzie od tego... #!$%@? mać tłumaczę jest strażnik ten i ten żaden inny #!$%@? go nie pilnuje... jakim prawem #!$%@? tyle razy wam tłumaczyłem!

#harrypotter
  • 9
@JakTamCoTam:

Nawałka: #!$%@? mać! No zobacz co #!$%@? narobiliście.
Peszko: To ja tego nie zrobiłem.
Nawałka: A kto od dbania o zawodników i atmosferę #!$%@? jest?!
Peszko: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Nawałka: A kto kazał z przewrotki strzelać?
Peszko: Glik, bo powiedział tak ja mówię...
Nawałka: A z jakiej racji #!$%@? pozwalacie z przewrotki przed mundialem strzelać, ile razy tłumaczyłem, jest siatkonoga i spokój #!$%@? Ty i