Wpis z mikrobloga

Mam zorganizować wieczór panieński dla przyjaciółki ale kompletnie nie wiem jak ugryźć ten temat. Do tej pory byłam na takich skromnych wieczorach w stylu domówki z winem, grami planszowymi i składkowym, praktycznym prezentem dla przyszłej panny młodej. Moja przyjaciółka jest przeciwieństwem takiego rozwiązania. Wiem, że wolałaby coś wystawniejszego i mniej skromnego.

Jakie miałybyście pomysły na taką imprezę? Jaki prezent dla panny młodej? W ogóle jaki zakres cenowy na składkę na wieczór panieński jest dla was odpowiedni a ile to już za dużo?

Możecie też dawać wasze pomysły jak wy chciałbyście spędzić swój wieczór nawet jeżeli niekoniecznie przypominałby ten z opisu. Może się czymś zasugeruję ()


#rozowypasek #rozowepaski #slub #wesele #zwiazki
  • 10
Jakie miałybyście pomysły na taką imprezę? Jaki prezent dla panny młodej? W ogóle jaki zakres cenowy na składkę na wieczór panieński jest dla was odpowiedni a ile to już za dużo?


@Lubomira: dla młodej zrzućcie się wspólnie i kupcie np. kurs somelierski, jakieś przeżycie typu skok ze spadochronem, etc.

Co do samej zabawy: zacznijcie np. od bilarda czy kręgli albo jakiejś innej rozrywki (z drineczkami), potem możecie iść na jakąś imprezę
@Lubomira: Wynajmijcie jakiś domek lub apartament w górach lub nad jeziorem. Może to być tez miasto jak jest bardziej imprezowa, Berlin, Praga, w Polsce może Sopot? Za nocleg nie powinno być więcej niż 100zł od osoby, jak was tam będzie z 10 dziewczyn. Jedzenie możecie częściowo przywieźć ze sobą, niech każda coś zrobi. Prezent za 300-400zł żeby to było coś fajnego: może jakiś bon do kosmetologa żeby przed ślubem mogła skorzystać,
@Lubomira:

Ja mam nadzieję, że moja Świadkowa zorganizuje mi 3 dniowy wyjazd w fajne miejsce, gdzie można odpocząć, popływać w morzu/jeziorze/na basenie, zjeść dobre jedzenie i zrelaksować się.

Skupiłabym się na wyjątkowo pięknym miejscu, atmosferze, a olała jakieś pierdoły, dodatki.