Wpis z mikrobloga

@Kalypsoo: Nie znam kontekstu, ale dziwi mnie Twoje zdziwienie. Przy urazach kręgosłupa jedyne co lekarz jest w stanie Ci pomóc to powoedzieć "niech pan lerzy" i w skrajnych przypadkach operacyjna ingerencja. Fizjoterapeuta to pomoc długoterminowa, natomiast doraźna w przypadku kontuzji tylko u kręgarza. Wiadomo że warto znać jakiegoś doświadczonego bo tu nie ma miejsca na eksperymenty, ale u mnie w przypadku kontuzji kręgosłupa juz kilkukrotnie pomagał kręgarz, a raz nawet jak
@nammah: to nie kwestia jakości usług tylko ograniczeń stosowanych metod leczenia. Metody diagnostyki mogą być bardzo rozwinięte, obrazowanie rezonansu magnetycznego może wykazać miejsce i rodzaj mechanicznego uszkodzenia, ale jaki wachlarz metod leczenia mechanicznego uszkodzenia stawu ma według Ciebie lekarz? poza operacyjnymi, które w przypadku lekkich kontuzji nie mają sensu... Zadziwia mnie poznawcza pycha osób zawierzających autorytetom w pełnym przekonaniu braku ograniczeń stosowanych powszechnie metod leczenia. Jest pewien zakres dolegliwości, w którym