Wpis z mikrobloga

Najbardziej bym chciał aby ten squirt nigdy sie nie wydarzył, okazało się, że melviny i cytadele wyszły z shortów, a małpy biją pianę o spółkę której akcje powinny kosztować w okolicy 30 dolarów. Nie mogę znieść myśli, że Rabusek ze swoją uśmiechniętą mordą 12 miesięcy w roku w czapce mikołaja, mógłby zostać bogaty. Normalnie skręca mnie na samą myśl, pomijając fakt, że sam bym na tym zyskał.
#gme
  • 8
  • Odpowiedz
To jest najciekawszy post od początku GME. Angil230 (zakładam, że liczba to twoje akcje GME), dziękuje ci za ten wpis. Środowisko GME wkurza nas jak każda sekta. Tak samo jest z kibicami, fankami seriali itd. Liczę na squirt bo chcę być bogaty. Jeśli inni tez zarobią to trudno, są teraz bogatsi ludzie i nic mi się nie dzieje. Opuszczę najwyżej wykop, żeby nie widzieć szczęścia innych.
  • Odpowiedz
@Angil230: W sumie jak sobie pomyśleć co hajs robi z ludźmi i to że zarobić mógłby ktoś kto za dużo kasy mieć nie powinien to jednak coś w tym jest. P.s nie mam na myśli akurat Rabuska bo go nie znam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@myidioci: szczęście zawsze jest względne. Jakbym powiedział murzynowi z Afryki który mieszka w chatce z błota, a że może spać w wygodnym łóżku, mieć wodę w kranie, prąd w gniazdku, że może iść do sklepu i kupić sobie tyle jedzenia, że wymiotuje to chyba skakałby ze szczęścia bo w jego wiosce nikt tak nie ma.
  • Odpowiedz