Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem, skąd ewentualne chęci na sojusz z Lewicą ze strony Liberałów były do tej pory? Przecież klasyczny liberał to powinno być centrum, które znajduje złoty środek i dzieli postulaty zarówno z lewa i prawa, te mniej radykalne. W teorii.

Jestem prawicowcem i naturalnie chciałbym, żeby prawica rządziła, ale widzę ważną rolę liberałów, bo dzięki nim nie doszłoby do radykalizacji, która w każdym przypadku jest zła.

Lewica NIE JEST ZA WOLNOŚCIĄ, NIE JEST ZA RÓWNOŚCIĄ. Lewica jest tylko i wyłącznie za tym, by się mścić i zmienić kolejnośc w hierarchii, by stawiać swoich nad tymi, co obecnie są najwyżej. Rolą Lewicy jest tylko niszczyć, złapać za mordę i doprowadzać kraje do bankructwa.

Może jak libki w Polsce zaczną odróżniać LIBERAŁÓW od LEWICY, to dojdą do wniosku, że z takimi szurami nie ma się co układać.

WSKAŻCIE MI CHOĆ 1 OSOBĘ W LEWICY, KTÓRA NIE MA UPOŚLEDZONYCH POMYSŁÓW "NISZCZENIA PRYWACIARZY" I INNYCH TEGO TYPU BZDUR

#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #lewackalogika #takaprawda
  • 9
@Sok_Mandarynkowy:

Mam dokładnie taką samą rozkminę, dotyczącą głownie libertarian, libertarianie za wszelką cenę próbują pozycjonować się jako przyjaźni lewicy kiedy w tym samym momencie lewica absolutnie nimi gardzi. Dochodzi do absurdów - na przykład Dariusz Szczotkowski(ten od rurkowców, który nazywa się obecnie libertarianinem) chodził na strajki kobiet w Krakowie ze swoimi ziomkami libartarianami i flagami libertarian(don't thread on me) zostały on im zabrane i zdeptane przez jakichś pseudo-antifiarzy komuszków. Co zrobił
@Sok_Mandarynkowy: Nie trzeba niszczyć prywaciarzy. Trzeba im po prostu zabrać dysproporcjonalną część zysku, którą otrzymują i to, też trzeba być ostrożnym kogo nazywa się 'prywaciarzem' w tym kontekście.

Bo często się straszy sklepikarzy, właścicieli restauracji, pracujących w turystyce itd. że im też się powinno oberwać, ale ci ludzie w mojej opinii są także reprezentantami klasy pracującej.

Właściciel małej restauracji bardzo często pracuje na kuchni, albo przynajmniej bezpośrednio nią zarządza. Sklepikarz bardzo