Wpis z mikrobloga

dzisiaj pokazał mi sie na fb onetu artykuł o frizie, ze taki madry i juz nie musi pracować bo tyle zarobił. Wchodze w komenatrze, a tam ludzie pisza "na glupocie ludzi robi hajs!", dalej jakas halyna "ooo na paru litrach wody zarobił bo debile stojom za lotami!"

Te debile myślą, że on się dorobił na lodach, a nie na #!$%@? polskiego yt w drobny mak przez ostatnie 3 lata. no iks de. Przeciez te lody to jakiś procent drobny z ich wszystkich interesów.
#friz
alverini - dzisiaj pokazał mi sie na fb onetu artykuł o frizie, ze taki madry i juz n...

źródło: comment_1619851671CddGYdkUOSnvudLzXWnikT.jpg

Pobierz
  • 6
dzisiaj pokazał mi sie na fb onetu artykuł o frizie, ze taki madry i juz nie musi pracować bo tyle zarobił. Wchodze w komenatrze, a tam ludzie pisza "na glupocie ludzi robi hajs!", dalej jakas halyna "ooo na paru litrach wody zarobił bo debile stojom za lotami!"


Te debile myślą, że on się dorobił na lodach, a nie na #!$%@? polskiego yt w drobny mak przez ostatnie 3 lata. no iks de.
@alverini: To że ludzie mylą przyczynę ze skutkiem nie zaprzecza temu że Ekipa robi hajs na ludzkiej głupocie (a na pewno na dziecięcej naiwności). Większość członków nie potrafi nawet wrzucić w miarę ciekawego filmiku na swój kanał.