Wpis z mikrobloga

@daox: Pitolenie. W lecie dopajalam kotka sąsiadki bo miała #!$%@? i wyjeżdżała na całe dni a wszędzie była susza. Co z jedzeniem to nie wiem, pewnie sobie upolował jaszczomba, ciekawe czy miał nietolerancję,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
To na #!$%@? kota z domu wypuszczacie, pilnujecie go z okna czy nie #!$%@? kawalka starej kielbasy z grila? Jak przyuwazycie to co? Plukanie zaladka?
  • Odpowiedz
typie, to jest #!$%@? kot co se chodzi po wsi, może se #!$%@?ć każde gówno, które znajdzie - to, czego mewa nie dojadła, to co rybak #!$%@?ł przy czyszczeniu łodzi, peta, czy #!$%@? kawałek opony od Tesli. Sądzę, że ten kot ma w #!$%@? twoje z dupy wyjętej porady żywieniowe, tak samo jak ja.


@henk: janusz, ale to jest zwierzę domowe, nie #!$%@? mewy i gówna (już pomijam że koty
  • Odpowiedz
Prawdziwy kot do domu wraca aby dojeść, spać w ciepłym i na mizianie. A właściciel kota powinien mu kleszcze tylko wyciągać. Wywalone że go może rozjechać, dostać z łopaty, zostać porwanym przez nawiedzoną kociare.
  • Odpowiedz
@advert Mój #!$%@? gołębie na śniadanie i trzeba po gnoju sprzątać wycieraczkę. A wiadomo gołębie jedzą gówno, to kot jakby jadł gówno( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@henk: #!$%@?, co tu sie na tym wykopie wyprawia, lepiej w ogole o kotach/psach nie pisac, nie wspominac, zdjec nie wstawiac, bo sie zawsze ktos o cos przy*****oli. teraz juz nawet koty depresji dostaja od zabawy laserem.
  • Odpowiedz
gdybym dowiedziała sie ze ktos dokarmia mojego kotka to bym sie wkurzyla. najlepiej przestań. potem kot wraca do domu i nie chce jeść w ogole, o dziwnych porach albo nie smakuje mu jedzenie bo woli pojsc na łososia do sąsiada.

załatw sobie własnego i będziesz mógł go wtedy karmić

@KarolinaRolka: to trzymaj kota w domu i nie stekaj
  • Odpowiedz
skoro już sąsiad kota wypuszcza i pewnie nie będzie trzymać w domu (a powinien - koty to nie dzikie zwierzęta i ich miejsce jest pod opieką człowieka)


@Axoi: Nie za szczegolnie lubie zwierzeta, ale takich bzdur jak na wykopie nt. kotow dawno nie czytalem xD
  • Odpowiedz
@KarolinaRolka: sąsiad wie i nie strzela z dupy. Jak cię nie stać na łososia, to se nie kupuj kota, lol.


@henk: fajnie popłynąłeś na plusach, ale juz zejdź na ziemie z poziomu chwilowego ego
  • Odpowiedz