Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#okulary #okularyboners #okulista
Przy zakupie okularów zaoferowano mi powłokę blue care, jako korzystną do pracy przy komputerze. Po odebraniu okularów okazało się, że okulary strasznie przekłamują kolory - wszystko mam zażółcone. Po kilku godzinach udałam się do salonu optycznego, porozmawiałam i uswiadomiłam sprzedawcę, że przy zakupie nie poinformowano mnie o przekłamaniu kolorów. Jestem całkowicie niezadowolona z tych szkieł, denerwuje mnie ten żółty kolor wszystkiego i chcę je zmienić. Wydałam 340 zł w błoto.

Czy da się coś wyegzekwować od sklepu? Ja nie muszę się znać, wierzę w dobrą wolę sprzedającego, bo wcale nie wciskali najdroższych szkieł, ale takie info jak żółty świat przez szkła to wg mnie jest bardzo ważne i powinno być przekazane... Rozmowa z moim zażaleniem była na poziomie, osoba starała wybrnąć z sytuacji, lecz nie miała zbyt wielu argumentów. Jestem w kropce.
  • 14
  • Odpowiedz
@antylopka: Super duper anty niebieskie światło to zło. Wystarczy włączyć kolory nocne w Windows 10 albo Android, wbudowana funkcja, ekran wtedy żółkieje, można wybrać stopień.
  • Odpowiedz
@antylopka filtr światła niebieskiego pożółca, to fakt. Opcja pokojowa to taka, że proponujesz z ich strony bezpłatną wymianę na szkła bez tego filtra, albo z grubej rury, piszesz pismo, które u nich składasz, w którym zadasz zwrotu x kasy, ponieważ oferowana przez nich usługa /produkt powoduje u Ciebie dyskomfort i uniemożliwia korzystanie z okularów i że nie byłaś poinformowana o właściwościach filtracji światła niebieskiego. No ale to już trzeba się lubowac w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skoncentrowany: dziś próbowałam rozmawiać, ale pani była zajęta i nie wiedziała kiedy będzie miała czas.. jutro spróbuję poradzić się rzecznika praw konsumenta, jak to dobrze zareklamować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dipolarny: @Slimshader: @Skoncentrowany: @rukh:
Po rozmowie wnioski są takie - soczewki są w pyte, ja młoda a taka butna, wymyśliłam sobie aferę (xd), nikt się nie skarży na to że soczewki zażółcają obraz, tylko ja jestem pierwsza. Pani w trakcie rozmowy kilka razy sama powiedziała że robią żółty obraz, obrażała mnie że nie rozumiem ich działania i że każde soczewki o takich właściwościach robią żółty obraz. Argument taki,
  • Odpowiedz