Wpis z mikrobloga

Najwięcej pewności siebie daje przekonanie się, że jesteś niewidzialny dla innych, tak jak Pan Joker mówił, "Mógłbym umierać na chodniku i nikt by nie zwrócił uwagi", dopóki w mediach by nie powiedzieli, że mają zwrócić. Ciężko określić, czy Anonek #przegryw w ogóle istnieje, jeżeli już, to przedstawiany jest w negatywnym świetle, jako czarny charakter ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #oswiadczenie #zalesie #gorzkiezale #joker
  • 9
  • Odpowiedz
@WykopekBordo ch.uja tam. Jak skręciłem nogę na schodach na dworcu, to tłum ludzi się wokół mnie zebrał. Nawet się ratownik znalazł, dostałem wodę w butelce, jakaś babcia ze mną posiedziała i porozmawiała. Zero znieczulicy. Takie pie.rdolenie, że nikt by nie zwrócił uwagi.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: @WielkiElektronig: @andromalius:

W filmie "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego główny bohater pod koniec filmu zostaje zabity ugodzony rozbitą butelką na jednej z głównych ulic krakowskiego starego miasta
Scena była kręcona ukrytą kamerą, aby ulicą przechodzili normalni przechodnie, nieświadomi że właśnie kręcony jest film fabularny.

Nikt się nie zainteresował, że facet opierając się o mur osuwa się na chodnik, trzymając się za krwawiącą ranę
  • Odpowiedz
@spere: Jak Nergal potrzebował przeszczepu szpiku, to była wielka akcja pomagania mu, a ty był znany z obrażania uczuc religijnych, jak jesteś zwykłym człowiekiem, to nikt się tobą nie przejmuje, już lepiej, jak cię nienawidzą, to przynajmniej ktoś się zainteresuje twoim losem
  • Odpowiedz