Wpis z mikrobloga

@venividi: W ogóle to jest w sumie piękne, że neuropejskie "libki", cokolwiek to w sumie znaczy w ustach lewych kuców (jest na to jakieś określenie btw?), to właściwie jedyny rigcz xD Korwin powie coś głupiego? Zlatuje się armia kuców i bronią. Braun mówi o batożeniu gejów? To samo. Memcen daje 100 ustaw z czego 90 to idiotyzm i mrzonki? Przylatuje Volki i wychwala geniusz.

Z lewej strony to samo. Rzukoska kłóci się o zaimki "tenx" (XDXDXDXD) na twitterze? Przylatuje Tyraxor i tłumaczy, że prawaki to debile, nie rozumiecie geniuszu rzukoskiej. Lewica nadstawia pisowi pośladków i woła głębiej? Przylatuje inny lewy kuc i broni.

To jest to samo bezmyślne bronienie idiotyzmów
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak zandberg wypłacał sobie po 16 koła miesięcznie z kasy partii? Czyli de facto z kasy otrzymanej z sejmu, wyszło na to ze sobie niezła druga pensje kręcił za hajs lewicy
  • Odpowiedz
@venividi: Ale Konfa nie zrobila nic zlego w rozumieniu swojego programu parti. Przeciez oni sa prawie jak PiS tylko cos tam o wolnym rynku czasami wspomna zeby pokazac roznice.
  • Odpowiedz
A pamiętacie wyrok Trybunału w sprawie abrocji?

No właśnie, sio do budy kucu i przestań się lansować na głupocie lewaków.


@venividi: Konfederacja to żywy dowód na to że polacy mają w dupie kwestie gospodarcze i że interesują ich tylko wojny światopoglądowe. Jak mi którys mirek wmawia że polacy głosują na pis ze względu na hajs to kwicze xD
  • Odpowiedz
w prezydenckich ale w 2015? Pytam o te ostatniec i jakie gospodarcze postulatu ruchu Palikota cię przekonały? Pytam serio xD

Ostatnio zapytałem pod #neuropa o jakieś persony przedstawiające fajne inicjatywy które mi się również spodobają ale nie uzyskałem. Jakiś konkretnych odpowiedzi


@JaTuNowy: Parlamentarne - Adrian Zoidberg
Prezydenckie - Trzask
Senat - Jakiś gość z PO
  • Odpowiedz