Wpis z mikrobloga

Ma ktoś info, czy sklepy znalazły jakieś obejście na akcyzę na aromaty?
Glikol i gliceryna to nie problem.
Nikityna to też nie problem.
Ale co z aromatemi? Pozostaje zamawiać zza granicy? Jeśli tak, to jaką stronę polecacie, żeby w miarę się opłacało?
#epapierosy #epapieros
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GdzieJestBanan: maiart, aromatyczny, a zza granicy słyszałem, że driphack jest spoko, ale jeszcze nie próbowałem. akcyza nie obejmuje aromatów spożywczych poza vapeshopami stacjonarnymi :)
  • Odpowiedz
@Mido Z tego co wiem to soczki z nikosiem najbardziej opłaca zamówić się z chin, zapłacisz za 100ml 100mg jakieś 123 zł razem z Vatem, więc nooo, opłaca się. Ale w polszy z tego co wiem, to jedynie albo jakieś lewe dojścia do Nikosia, widziałem że gdzieś ludzie na insta sprzedają bazy po litrze za chyba 50 zł 6mg
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikiSledz kurde ja się w ogóle na tym nie znam, od roku co tydzień dwa jeździłem do vcp albo e-dym mówiłem 10 olejków 12mg banan karmel i płaciłem 60 zł i wychodziłem, a jak teraz widzę że za to samo mam zapłacić 140 zł to szlak mnie trafia
  • Odpowiedz
@Mido Z nikosiem dostaniesz, od maj frienda, bierzesz Nikosia, kupujesz np. na aromaszop.pl mixy aromatów (tak naprawdę to premixy, ominięcie akcyzy), dolewasz Nikosia ciut, resztę uzupelniasz neutralna 0mg i gotowe
  • Odpowiedz
@Mido Maj Friend to obecnie jedyne ominiecie akcyzy na nikosie, żeby dalej vaping był tani, znajdziesz tutaj sporo opinii na temat Hiliq - obecnie jedyna chyba wytestowana strona z Sir. Nikosiem
  • Odpowiedz
@Awder Dokładnie tak, jak chcesz większą chmurkę to możesz kupić od nich glicerynę, wychodzi okej, cenowo tak jak porównywałem i w jednej paczce przyjdzie Ci zestaw do vapowania
  • Odpowiedz