Wpis z mikrobloga

Pewnie to też duża zasługa montażu, ale widać że Krystianowi Baśka siedzi w głowie, w ogóle się nie angażuje w nowe pary, ani w ogóle w nowe osoby, a jakie słodkie było jak się cieszył i stroił na randkę z Karą, myśląc ze to Basia wchodzi () zaraz się tu pewnie zleci grono państwa marud, niszczycieli dobrej zabawy, więc powtarzam: to pewnie montaż, i tak, wiem że to gra, i wszyscy się powinni nawzajem wyrzucać, ale po prostu mi się cieplej na sercu zrobiło
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@jpinkman: mi się osobiście nie podobają powroty i to,że oni są na to nastawieni. I przez to Krystian nawet nie sili sie na to,żeby chociażby miło traktować swoje patrnerki,bo czeka na Baske. A to nie brak zaangażowania w nowe partnerki tylko brak szacunku. Zresztą, Baśke tez traktował źle, jesli ogladasz stream to bylo widać
  • Odpowiedz
@jpinkman: To w dużej mierze zasługa montażu ;D plus to że chłopak chce wygrać, dlatego maxymalizuje szanse na wygraną próbując się pod koniec sparować z sidem. Nie angażuje się w nowe znajomości bo gdyby skakał z kwiatka na kwiatek, to łatwiej byłoby mu odpaść, bo inni zawodnicy mieliby argument, że nie stworzył z nikim mocnej pary. Na Livie mówił Krzyśkowi że miał super mocną parę, materiał na żone. Po czym
  • Odpowiedz
  • 8
@LlalalaAnia: Dopiero niedawno zaczęłam ogladać streamy, ale nie zgodzę się z Toba. Ani Ewa, ani Sara nie wygladały na niezadowolone, wrecz przeciwnie, nawet w ostatnim odcinku wydaje mi się że Krystian wypowiedział sie ciepło o Ewie. Co do powrotów, to myśle że on zdaje sobie sprawe, że nie ma 100% gwarancji na to że Baśka wróci, a mimo to dalej nie nawiazuje z nikim miłosnej relacji. Może też go trochę
  • Odpowiedz
@Catastroish: Kubie na gdybalni a nie Krzyśkowi i jeszcze jak rozmawiali o tym "łapaniu pokemonów" po programie, że ile to fanek nie będzie miał i że wyjdzie na takiego co czeka nie angażuje się a nie jak Adam że obiecał Oli a potem wyszło jak wyszło. Najlepsza była rozmowa jak z Luiza już liczyli kto za nimi stanie w finale XD
@jpinkman: nie nawiązuje bo chce wyjść na
  • Odpowiedz