Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, tylko i wyłącznie podczas aktualnego eventu jest szansa na zdobycie shiny Smeargle'a później nie będzie takiej możliwości.
Smeargle'a można teraz spotkać max. 15 razy na dzień. Warto go łapać, bo jest za to oznaka, a poza tym łatwo na nim wchodzą Excellenty.
Ciekawe jest to, że wszystkie mają takie same ataki, Snarl i Power-Up Punch. Fajna kombinacja tylko szkoda, że Smeargle jest bezużyteczny w pvp.
Powodzenia w polowaniu na kolejnego shiny do kolekcji :)
#pokemongo
Pobierz Kameishi - Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, tylko i wyłącznie podczas aktualnego e...
źródło: comment_1619699018qVifefJYOLl3szNPLOq8K4.jpg
  • 12
w Pogo zrobili to w ten sposób, że kopiuje atak pokemona któremu robisz foto. U ciebie skopiowały ataki twojego Scraftiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Barti1403: Nigdy się nad tym nie zastanawiałem myślałem, że są wybierane losowo z jakiejś puli, ale masz rację, robiłem zdjęcia Scraftiemu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barti1403: przed startem eventu zrobili update movesetu i teraz może się znowu nauczyć każdego ataku poza Frustration i Return, wykorzystując Poki z tymi atakami losuje inny atak z puli i da się nawet uzyskać niedostępne jeszcze ataki jak np. wszystkie typy Techno Blast.

@Hunchbacked: tak jak napisał @Barti1403: Smeargle kopiuje ataki Pokemona któremu robisz zdjęcie, jedyny wyjątek to Frustration/Return, wtedy losuje atak z całej puli.