Wpis z mikrobloga

@krajh: @z_ielonkaa: z Vetmedic byłem bardzo zadowolony na poczatku, pozniej zaczely sie problemy z długim oczekiwaniem na termin wizyty. Moja ostatnia wizyta to było jak mi pies zaczął srać krwią. Pies do auta i szybko do weterynarza - w poczekalni dwie osoby, do zamknięcia 2 godziny. Babka na recepcji mi mówi że nie przyjmą bo pracy mają dużo xD Takze nie polecam. Ja ze swoim chodze do VetMedic i jest
@baby_pradem: zgadzam się, pani Małgosia, a wcześniej jej ojciec, leczą mi zwierzęta od 19 lat, pana Staszka omijam szczerze mówiąc bo mi już podpadł 2 razy xD ale pani Małgosia i taka druga młodsza są super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolowamonika: @baby_pradem: właśnie z ich usług korzystam od jakiegoś czasu ale mam pewne wątpliwości czy robią wszystko jak należy, a za ostatnie badania krwi wzięli 180zl (morfologia, mocznik, alat, aspat, sód, potas)
@krajh: Hmm nie wiem ile powinno kosztować, bo się nie znam, ale wiem ze oni nie naciągają, przy kastracji mojego kota wyszły jakieś komplikacje i przyznali się ze powinni się skapnąć wcześniej (miot od urodzenia był pod ich okiem) i wykonali operacje za darmo, za dwie wizyty kontrolne mnie ostatnio nie skasowali wiec pod tym względem ja nie mam zastrzeżeń
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolowamonika: też nie orientuje się ile to powinno kosztować, po prostu wydało mi się dość sporo a sama konsultacja wyników bardzo pobieżna zostawiając bez odpowiedzi, ale jeszcze zobaczymy, na pewno są lepsi niż poprzedni weterynarz i na duży plus że wystarczy stanąć w kolejce nie trzeba się umawiać
@krajh: przychodnia weterynaryjna na zielonym wzgórzu na bezrzeczu. Dwie kompetentne babki które znają się mega na rzeczy i mają dobre podejście do zwierzaków. Awaryjnie w nocy też dają radę ale z grubszymi sprawami odsyłają do zaprzyjaźnionych lecznic. Jak ratowali mi kota to dzwoniłem po 23 i babka nie odebrała i już jechałem dalej ale w oddzwoniła w 5 minut świetna i udało się zająć zwierzakiem w nocy świetne podejscie do klienta