Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty. Mój glos w sprawie Safemoon. Jestem w krypto od 2017, widziałem już wiele dziwnych pomysłów, w 17tym, był szal ICO, potem modne były forki bitcoina jak BCH, bitcoindaimont, bitcoin cholera wie co. W tym sezonie farming robi karierę. Nagle pojawił się SM, krypto, które ma z jednej strony kolosalne fee za transakcje, ale tez, część tego fee jest rozprowadzane wśród hodlerow. To pomysł jakichś chłopaków, który mógł umrzeć po dwu dniach, ale stało się inaczej. Safemoon wyrąbał sobie toporem miejsce w pierwszej pięćdziesiątce cryptocap. Ok super, mamy cos nowego, Myślę, ze SM w tej chwili jest już za duży, żeby traktować go jako shitcoina, sadze, ze zostanie na długo. Na jak długo? Tez chciałbym wiedzieć.
#safemoon
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@le_banana długofalowo, tak w przeciągu 2 lat myślę że będziemy w stanie dobić do 0.0025-0.005
Jesteśmy na dobrej drodze do przebicia doge no i w tym czasie, myślę, że zejdziemy do poziomu poniżej 100T tokenów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obruni: w sumie wystarczy że cena będzie stabilna i w rok jest ok 100% profitu, dobrze że zostawiłem sobie część "na potem"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz