Wpis z mikrobloga

I cyk k---a, PiS poparcie 43% za chwilę. Polacy sami po raz kolejny w historii doprowadzą do upadku własnego państwa. Skończymy jako rosyjska, czy tam inna niemiecka prowincja prędzej czy później. Nie można dawać Polakom rządzić własnym krajem, bo kończy się to katastrofą. Morawiecki, Kaczyński doprowadzą do drugiej Wenezueli, tylko kiedy to się stanie ich już u władzy nie będzie, ba, nawet za to nie odpowiedzą.
#polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesusOfSuburbia: Ja już tam mam w------e, może być i niemiecka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda tylko życia tych wszystkich ludzi, którzy ginęli za Polskę, tylko po to żeby przyszłe pokolenia oddały władze takim szajbusom jak PiS
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Widzisz, rzecz w tym żeby czymkolwiek w tym państwie zarządzać w ramach sektora publicznego musisz być miernym, niezbyt inteligentnym popychadłem jakiejś władzy wybranej przez Januszy po 5 klasach podstawówki. To nie takie proste.
  • Odpowiedz
@Burbulek: bez przesady, w spółkach pracuje mnóstwo ludzie ze specjalistycznym wykształceniem i doświadczeniem. No i od czegoś trzeba zacząć, idź zarządzać jakimś działem ludzi to dołożysz swoją cegiełkę do poprawy
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: "Nie zatrudniamy ekspertów, bo nie chcą realizować naszego programu". W chwili szczerości komuś z obozu rządzącego się zdarzyło coś takiego powiedzieć. Oczywiście nie dotyczy to tylko tej władzy, ale też każdej poprzedniej. Niemniej jednak sektor publiczny (spółki) to syf bez perspektyw dla ludzi, którzy nie mają polityczno-ideologicznego zacięcia.
  • Odpowiedz
@Burbulek: co nie zmienia faktu, że w spółkach tacy specjaliści pracują. Na większość stanowisk potrzeba wykształcenia kierunkowego, doświadczenia, uprawnień jeżeli stanowisko taki itd. nie ma co wierzyć w memy z internetu.
no i przynajmniej kilka spółek to de facto jedyne wyjście, chcesz być specjalistą górnikiem to nie ma alternatywy, czy w sektorze paliwowym. państwowe spółki zmonopolizowały niektóre ciekawsze stanowiska pracy.
no i bardziej chodzi o to żeby ludzie którzy uważają
  • Odpowiedz