Wpis z mikrobloga

jest to strasznie feministyczna gra, uprawiali femsitykę zanim to było modne. Czy podejdę do tej świetnej opowieści jeszcze raz? Na pewno! Mężczyźni są przedstawieni jako stado głupków, przymykam na to oko ten tytuł pokazał mi na nowo jak powinny wyglądać gry, Historia skomplikowana acz kolwiek dobrze napisana. Oprawa graficzno muzyczna? Bywało tak że łaziłem bez celu i podziwiałem kamienie, wszędzie czuć kunszt wybitnych specjalistów od grafiki (skąd oni biorą takich ludzi?) w każdym rogu czuć wybitne napracowanie. Wydawało mi się że 26 lat życia to już za dużo. GTA V właśnie spadło z rowerka a nie grałem jeszcze w wiedźmina 3, rdr2 oraz metro muszę dokończyć, pozdrawiam i dobrej nocy
#horizonzerodawn #gry
  • 4
jest to strasznie feministyczna gra


@marcin-bialas111111111111111: to akurat było bardzo dobre. W końcu jakaś odmiana od gier, gdzie postacie żeńskie są albo tłem/dodatkiem, albo są na siłę seksualizowane. Ciekawe jak jest z tymi nowszymi Tomb Raiderami. Może w następnego sylwestra spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiedźmina 3 też polecam. Powiem tylko, że "fokus" w HZD to takie pomieszanie wiedźmińskich zmysłów z magiczną lampą.
MostlyRenegade - > jest to strasznie feministyczna gra

@marcin-bialas1111111111111...

źródło: comment_1619637206sq05gZxC2I2bpoq4NRc9sK.jpg

Pobierz