Wpis z mikrobloga

@degenero dla lewicy nie liczy się prawda. Gdyby mieli rację nie musieliby stosować bandyckich metod. Już u swoich początków podczas rewolucji francuskiej pokazali że liczy się tylko przemoc i nacisk i uzurpują sobie do nich pełne prawo i słuszność.
  • Odpowiedz
dla lewicy nie liczy się prawda. Gdyby mieli rację nie musieliby stosować bandyckich metod.


@Nygas232: dokładnie tak to działa. Wystarczy mieć rację i problem automatycznie znika. Każda pozytywna zmiana we współczesnym świecie została osiągnięta przez posiadanie racji i grzeczne czekanie, aż ktoś uzna te twoje racje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@degenero: Niezłe urojenia, a najlepsze że katolicy którzy wycierają sobie mordę miłością do bliźniego wymordowaliby wszystkich którzy nie raczą podzielać ich fanatyzmu
  • Odpowiedz
@Nygas232: Z niczym mi się nie pomyliło. Islam jest jeszcze gorszy co niczego nie tłumaczy. Fanatyzm to straszna choroba, ale mam nadzieje ze teraz nastąpi przesilenie i poklask dla KK i jego pseudowartości będzie się regularnie zmniejszać
  • Odpowiedz
@degenero: Nie popieram, ale rozumiem.

Jeżeli prawo nie może przerwać publikowania takich zdjęć w przestrzeni publicznej, to ludzie mają prawo reagować.


I gdyby ktoś pytał dlaczego.

W wyniku ich wojenek ideologicznych, skutkiem jest oglądanie takich fotek przez małe dzieci na ulicach i z tego powodu -jest to bardzo grzecznie mówiąc - niestosowne!
  • Odpowiedz
@kubson93 a słyszałeś o tym, że mord w katolicyźmie jest grzechem ciężkim? Może widziałeś jakąś starą babę z z różańcem w ręku co krzyczała, że takiego biedronia trzeba zabić bo pedał, ale jak na osła założysz siodło to chyba nie znaczy, że jest koniem?
  • Odpowiedz
@Nygas232: Tak, słyszałem takie stare baby. Słyszę tez cały czas o Bąkiewiczu który ma w sobie tyle nienawiści co zamachowcy zabijający dla Allacha. Kościół się od takich nie odcina chociaż to zwykły bandyta, jednocześnie chroniąc pedofili wśród księży. Póki to się nie zmieni to Kościół (przynajmniej polski oddział) jest dla mnie organizacja przestępcza
  • Odpowiedz
@kubson93: A niby to jakie przestępstwo popełnił Bąkiewicz, że jest bandytą? Na czym ma polegać ta jego nienawiść? Rozumiem, że nawołuje do ataków na niewiernych? Podżega do jakiejkolwiek zbrodni? Aktualnie Kościół jest atakowany z każdej strony i nie dziw się, że wierni reagują defensywnie, bo tak, Kościół jest w defensywie.
  • Odpowiedz
@degenero: Napis na białym polu ma swoisty charakter prowokacyjny. I lewica to zobaczyła i też chce trochę poprowokować.
Może sami sobie robią te dopiski, ale zawsze można pokazać, że lud nie lubi LGBT.
  • Odpowiedz