Wpis z mikrobloga

Musicie chodzić w kagańcach na świeżym powietrzu co najmniej do 15 maja. xD Ale i tak jest postęp bo rok temu zdjęli ten wymóg z początkiem czerwca.
I zanim ktoś się do mnie dowali. To nie noszę tego od kwietnia 2020 nigdzie i tyle użerania się z policją ile miałem to nie miałem nigdy wcześniej i chyba nigdy później do końca życia nie będę miał. xD
Jedyny plus to, ze coraz więcej ludzi widzę na dworzu i w sklepach bez kagańca.
#koronawirus
  • 14
Musicie chodzić w kagańcach na świeżym powietrzu


@Pieniek1991: nie musimy, nie nosimy na zew. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tyle użerania się z policją ile miałem


@Pieniek1991: i know that feel bro. Już mam schizę czy znowu mi sie wyskoczą zza budynku...

Milicja to jedno, ale jeszcze więcej jest agresywnych dziadków ;(
Nie widze zadnego postepu!! Rok temu wesela mozna bylo robic normalnie od 150 osob od czerwca a teraz wesela max 50 osob. Chore poyeby!!!
@normanos: Mi poza milicją nikt taki się nie trafił a w sklepie jestem codziennie. xD Tylko raz w czerwcu zeszłego roku jakaś baba zapytała gdzie mam maseczkę i to tyle. Powiedziałem, ze stan zdrowia mi nie pozwala i po temacie. A tak to nikt się nigdy nie odezwał.
@swiniakstatysta: Właśnie nie rozumiem tego o zdrowiu psychicznym pracowników. U mnie w każdej żabce wyjebka, w marketach podobnie, pracownicy noszą to na #!$%@? z nosem na wierzchu i nigdy się nic nie czepiają. Dzisiaj nawet dwóch gości poza mną bez maski robiło zakupy, kasjerki odkryty nos i nikt nic nie mówił.
nie noszę tego od kwietnia 2020 nigdzie i tyle użerania się z policją ile miałem to nie miałem nigdy wcześniej i chyba nigdy później do końca życia nie będę miał. xD


@Pieniek1991: moze mam fuksa, ale nie mialem jakiegokolwiek kontaktu z policja czy sm.
ostatnio jak bylem bez maseczki mineli mnie bez slowa.
@swiniakstatysta: No mnie też setki razy minęli bez maski i nic ale zdarzali się tacy co się zatrzymywali, dwie odmowy mandatu od grudnia 2020 i uniewinnienie a wcześniej to kończyło się na pouczeniach jak odmawiałem a chcieli nawet 30k dawać w zeszłe wakacje nad morzem. Choć to nie ich kompetencje kara administracyjna. xD
@normanos: Moralizowanie policjantki w grudniu 2020 było najlepsze, że ludzie umierają, inni noszą a ja nie i co ja sobie myślę. xD a szedłem akurat z rana pustą ulicą w sobotę i nikogo nie mijałem. xD drugi gliniarz stał przed radiowozem i zaczął już o mandacie, niezłego buraka strzelił jak odmówiłem. xD Chyba 20 zł każdy przyjmował stąd byli pewni, że jak też przyjmę i statystyki będą wyrobione. xD
Właśnie nie rozumiem tego o zdrowiu psychicznym pracowników. U mnie w każdej żabce wyjebka, w marketach podobnie, pracownicy noszą to na #!$%@? z nosem na wierzchu i nigdy się nic nie czepiają. Dzisiaj nawet dwóch gości poza mną bez maski robiło zakupy, kasjerki odkryty nos i nikt nic nie mówił.


@Pieniek1991: wiesz, sa rozni ludzie, ty do sklepu tego czy owego wchodzic nie musisz - oni na kasie siedziec w sumie
@swiniakstatysta: Ja robię praktycznie w pełni zdalnie od zawsze ale codziennie lubię sobie wyskoczyć z rana do sklepu po bułeczki chociażby. Na szczęście u siebie w Zabkach i marketach nie widzę problemu z tym, że ma się #!$%@? na kaganiec.