Wpis z mikrobloga

Czekajcie #!$%@?, czy ja dobrze rozumiem, że 29 maja otwieramy szkoły na niecały miesiąc nauki, które jak do tej pory były największym problemem jeżeli chodzi o rozprzestrzenianie się covid-19?
#koronawirus
  • 23
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie mogę traktować poważnie niczego, co baituje w artykule frazą "nie ma złudzeń". Tutaj są tylko podane przypuszczenia i "wydajemisiewizmy". Widziałam konkretne badania, które pokazują, że zarówno osoby bezobjawowe, jak i dzieci, zarażają znikomym stopniu
  • Odpowiedz
@MangoZjem Nauczyciele zaszczepieni, może to zmotywuje część rodziców żeby też się zaszczepić. Wiecznie dzieciaki w domu siedzieć nie mogą. A już teraz mogą się szczepić 30+
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: aha, czyli odrzucam fragment artykulu w ktorym wypowiada sie badz co badz ekspert w tej dziedzinie (tytul naukowy i stanowisko pracy), odrzucam tez fakty bo rozmawiamy o przeszlosci i taka korelacja miala miejsce, natomiast zwale wszystko na grype no i gdzies kiedys widzialam badania. ale ok tez te badania widzialam i w nie wierze. natomiast mowia one o mniejszym/znikomym stopniu a nie, ze nie zarazaja.
jak zamkniesz kilkadziesiat czy
  • Odpowiedz
nie po otwarciu szkół, tylko wraz z rozpoczęciem sezonu grypowego


@BarkaMleczna: szkoły nie mają nic z tym wspólnego, po prostu wirus został poinformowany, że jest sezon grypowy i został zmuszony do zwiększenia skali zarażeń. Poza tym, kto by słuchał ekspertów skoro wszystko ogarnąć może chłopski rozum który nigdy się nie myli...
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: akurat ty żadnych badań nie wskazałeś a wyśmiałeś wypowiedź eksperta którą wskazał @MangoZjem . Też Ci wytłumaczył czemu była zwiększona liczba zarażeń do której się nie odniosłeś, widocznie nie zrozumiałeś bo Justyna Socha wraz z profesorem Komarenko inaczej mówili.
  • Odpowiedz